13 dalykų, kurie padaro žmogų gražesnį

2. Jeigu kitas asmuo Jums jaučia šiltus romantiškus jausmus, o Jūs jam ne, tuomet geriau pasakyti iš karto tvirtą „ne“ tam žmogau, nei vilkinti laiką, kol galiausiai vis tiek tą žmogų įskaudinsite, tik vilkindami laiką, skaudinsite jį iš lėto.

3. Išklausyti draugus, kai jiems yra sunkus metas ir stengtis įsijausti į jų vaidmenį ir nuoširdžiai juos suprasti. Tai pajus ir įvertins kiekvienas draugas.

4. Atleisti žmonėms, kurie Jus įskaudino, jeigu jie nuoširdžiai atsiprašo ir deda visas pastangas, kad klaida nebepasikartotų. Juk atleidimas yra kur kas geriau nei pykčio laikymas savyje.

5. Mylėti, gerbti ir lepinti save. Dirbti su savo vidumi, savo asmenybe kol būsite visiškai ja patenkinti.

6. Padėti savo draugams ar artimiesiems, kada jie atsiduria aklavietėje. Nesvarbu ko tuo metu jiems prireiks – ar griežtesnio žodžio, ar stipraus „spyrio“ ar tiesiog peties išsiverkti – Jūs visuomet turite būti šalia. Ir už pagalbą nelaukti jokio atlygio.

7. Būti tuo žmogumi, kuriuo žmonės pasitiki, kuriam išduodant savo paslaptis, žmonės jaučiasi visiškai ramiai ir užtikrintai, nes jos bus saugomos saugiai.

8. Įkvėpti žmones siekti jų svajonių, net, jei Jums asmeniškai ta svajonė nepatinka.

9. Kai turite antrąją pusę, nepamirškite kartas nuo karto jų paklausti – galbūt kažko jiems trūksta santykiuose: artumo, šilumos, dėmesio. Toks rūpinimasis kito interesais ir jausmais, žmogų paverčia gražesniu vidumi, jis tiesiog švyti.

10. Būti maloniam su vaikais ir su tėvais.

11. Gerbti kitų darbus ar veiklas. Niekada neteiskite žmonių už tai, kaip jie užsidirba ir nekritikuokite patarinėdami jiems ką jie galėtų daryti kitaip.

12. Neišlieti savo pykčio ant pirmo sutikto žmogaus, kuris prie to visiškai neprisidėjo.

13. Viską atlikite teisingai. Geriau neskubėti ir šiek tiek ilgiau užtrukti, bet padaryti viską teisingai ir gerai, nei skubėti ir viską atlikti atmestinai.