5 CHANEL PATARIMAI NORINČIOMS BŪTI STILINGIAUSIOMIS IŠ VISŲ

Netikėtas pasirinkimas podiumo viduryje pastatyti didžiulę raketą iš karto išdavė, kad visa kolekcija bus kažkiek futuristinė. Mados renginio metu paaiškėjo, kad visa kolekcija skirta astronautiniam stiliui. Patebėta daug audinių su raketų, planetų ir pnašiomis imitacijomis.
METALO EFEKTAI
Nenuostabu, kad metalo atspalviai ir efektai šį sezoną bus pačioje mados viršūnėje. Metalo žvilgesys pastebimas ne tik papuošalų, kelnių madose, bet ir kiek netikėtose vietose – šalikuose, pirštinėse… Praktiškai, visur! Tad gali drąsiai griebti rankinę ar batelius su metalinėmis detalėmis.
BALTOS SPALVOS KELNĖS
Balta spalva (kaip ir juoda) niekada neišeina iš mados, bet šį kartą į mados topus kopia ne kas kitas, o baltos spalvos kelnės. Jei nebijai rudens darganų ir nori būti pati stilingiausia, jau šiandien gali eiti išsirinkti sau plačias baltas kelnes. Jos padės tau sukurti tobulą įvaizdį.
KOMBINEZONAS
Pastebima tendencija sukneles pakeisti kombinezonais, tokius pokyčius galima aptikti jau ne vienų mados namų kolekcijose, ne išimtis ir „Chanel“. Mados renginyje buvo pristatyti skirtingi kombinezonai, skirti laisvalaikiui ir vakariniai, šventiniai. Kadangi patys kombinezonai puošti įvairiomis detalėmis, gali drąsiai jais puoštis ir be jokių papuošalų.
MIDI ILGIO DRABUŽIAI
2017 – 2018 m. mados viršūnėje puikuojasi midi ilgio sijonai ir kelnės. Toks, mados pasaulyje kuklus, ilgis užkariauja vis daugiau moterų. Minėti sijonai mados savaitėje buvo rekomenduojami derinti kartu su plačiais auliniais batais.
SLUOKSNIAVIMAS
Drabužių sluoksniavimas yra iš tiesų geras pasirinkimas. Ne tik madinga tendencija, bet ir patogus būdas apsisaugoti nuo permainingų orų. Sluoksniuoti galima visą aprangą nuo galvos iki kojų. Po sijonu gali apsimauti šortus ar kitą sijoną, o švarkus, liemenes, megztinius gali dėvėti kelis vienu metu.