Geri tarpusavio santykiai – yra stropaus darbo rezultatas

Nesusipratimai yra neišvengiama ir jų tikrai bus. Jei savo partnerio pasakytus žodžius suprantate tik vienaip ir ne kitaip, be to dar skubate jį pulti, tuomet nesusipratimai tikrai bus neišvengiami. Reiktų neskubėti teisti partnerio ir pagalvoti, kad tie žodžiai turėjo visai kitokią prasmę.
Pasitikėjimas. Savo antrąja puse reikia pasitikėti. Kam tuomet dalintis savo gyvenimu su kažkuo, kas, Jūsų manymu, elgiasi blogai už Jūsų nugaros. Jei nepasitikite, kad Jūsų partneris yra nuoširdus, ištikimas, rūpestingas, tuomet Jūsų santykiai nėri geri. Geriausi santykiai yra pagrįsti pasitikėjimu ir net, jeigu iškyla sunkumų santykiuose, pasitikėjimas yra toks stiprus, kad gali nugalėti bet kokias problemas.
Pasiilkite vienas kito. Žinoma, kadangi pora yra įsimylėjus vienas kitą, ji nori būti kartu visą laiką. Yra tikrai smagu leisti visą dieną su savo mylimuoju, tačiau kada tuomet atrasite laiko patirti skirtingus dalykus? Kada Jūs einate į skirtingus savo darbus, mokyklas ar kitus užsiėmimus, Jūs turite susitikę apie ką pasikalbėti ir aptarti dienos įvykius. Kada einate susitikti su savo draugais ar bendradarbiais, Jūs skiriate laiko ir vietos sau, todėl turite šansą pasiilgti vienas kito, kas padeda suprasti santykių vertę. Pasiilgti kažko – yra puikus dalykas, nes kai pamatai tą žmogų po tam tikro laiko, pajunti begalinį džiaugsmą ir laimę, kas sustiprina santykius dar labiau.
Atleisti nuoširdžiai ir greitai. Kad ir kaip stipriai susipyktumėte, negalvokite apie tai, kas laimės „mūšį“. Svarbiausia iš tokių konfliktų su partneriu pasimokyti kaip vyksta susitaikymas ir sprendžiamos problemos. Ši pamoka padės Jums kitą kartą išvengti ginčo. Po susitaikymo, ne visada partneriai atleidžia vienas kitam nuoširdžiai, kas yra labai blogai. Reikia atleisti greitai ir nuoširdžiai. Viskas, kas buvo – tą palikti reikia praeityje ir nesinešioti praeities su savimi, nes ji nuodija santykius labai stipriai. Niekada nelaikykite nieko blogo prieš savo partnerį, nes pasieksite rezultatą, kada Jūs arba Jūsų partneris nebenorės būti santykiuose, kuriuose visada primenama praeityje padarytos klaidos.