GROŽIO PATARIMAI PAGAL ZODIAKO ŽENKLUS

Tai tinka tiek kalbant apie svarbius gyvenime pasirinkimus, tiek ir apie individualų mūsų stilių ar panašius dalykus. Kaip horoskopai veikia mūsų grožio ritualus ir pasirinkimus? Visi atsakymai čia.

AVINAS
Po šiuo ženklu gimusios merginos yra labai veiklios ir energingos, o jų stilius dažniausiai klasikinis ar bent jau su klasikos prieskoniu. Avino ženklo atstovės mėgsta būti giriamos, tad dažnai puošiasi ir dažosi, kad tik sulauktų dmesio. Jos sunkiai išsiverstų be lūpų dažų ar blizgio.

JAUTIS
Jaučio ženklo atstovės nesuka galvos, kaip patikti kitiems. Joms svarbiausia, kad patiktų pačios sau. Dažniausiai šios merginos turi labai daug drabužių ir labai ilgai renkasi ką kada apsirengti. Jų aprangoje dominuoja sportinis stilius, o neryškus makiažas užbaigiamas sodriai raudonomis lūpomis.

DVYNIAI
Dvynės labai sunkiai nuspėjamos. Jų nuotaika dažnai keičiasi, o kartu su ja keičiasi ir stilius, makiažas. Šios merginos nepaliaujamai visus stebina savo sikeitimais. Vieną dieną jos gali atrodyti kaip sportininkės, o kitą kaip elegantiškos damos. Joms svarbiausia nepriekaištingi antakiai ir visada tobuli nagai.

VĖŽYS
Šios merginos yra romantiškos svajoklės. Tai atsispindi ir jų aprangoje. Vėžio ženklo atstovės mėgsta pastelines spalvas, subtiliai ir kukliai atrodančius drabužius ir neryškų makiažą. Šios merginos labiau už naujus drabužius mėgsta kvepalus, juos renkasi atsakingai ir gana dažnai.

LIŪTAS
Tai merginų lyderių ženklas. Jų apranga ir makiažas dažniausiai būna tobuli, gerai apsvarstyti ir suderinti. Joms svarbu nuolat būti dėmesio centre ir kontroliuoti situaciją. Liūtės mėgsta baltus, oranžinius ir raudonus drabužius ir negali išeiti iš namų be makiažo.

MERGELĖ
Kuklumu visus žavinčios mergelės, nemėgsta nei ryškių drabužių, nei ryškaus makiažo. Jos svarbiausia švara ir tvarka, todėl jų įvaizdis visada labai tvarkinga, o dažnai ir pedantiškas. Šio ženklo merginos rūpinasi savo figūra, naudoja mažai makiažo ir labiausiai mėgsta pastelinių spalvų drabužius.

SVARSTYKLĖS
Svarstyklės ženklo merginos dažniausiai yra neryžtingos ir nedrąsios. Jos neeksperimentuoja savo stiliumi ir dažniausiai renkasi laiko patikrintus ir patogius drabužių derinius. Tokios merginos dažnai kompleksuoja dėl savo išvaizdos ir nenori išsiskirti iš minios, todėl naudoja mažai makiažo priemonių.

SKORPIONAS
Skorpionės merginos labai mėgsta provokuojančią, vaikinų dėmesį traukiančią aprangą. Joms svarbu, kad gautų dag dėmėsio, tad dažnai keičia savo drabužius ir jų stilių. Šios merginos taip pat neabejingos kosmetikai, todėl kosmetikos priemonių turi daug daugiau nei iš tikrųjų naudoja.

ŠAULYS
Aktyvios, veiklios, nenustygstančios vietoje merginos, kurios nuolat seka naujausias mados tendencijas. Jų spintose tikrai daug drabužių ir joms puikiai pavyksta visus juos suderinti ir kaskart atrodyti vis kitaip. Kalbant apie makiažą, tai nėra stiprioji šaulių pusė, todėl dažniausiai joms užtenka tik minimaliai paryškinti blakstienas.

OŽIARAGIS
Labai išpuoselėtą stiliaus pojūtį turinčios merginos. Jos yra drąsios ir veiklios, o apranga tai puikiai atspindi. Dažniausiai šios merginos renkasi arba seksualius figūrą išryškinančius drabužius arba patogius sportinio stiliaus rūbus. Nesvarbu, kurią aprangą pasirinks ožiaragio ženklo atstovės, jos vistiek atrodys gerai, nes visada puošiasi tobulu makiažu.

VANDENIS
Tikrai išskirtinės merginos, kurios ir neskirdamos didelio dėmėsio naujausioms mados tendencijoms sugeba atrodyti stilingai ir pasitikinčiai savimi. Šio ženklo atstovės mėgsta išskirtinumą, dažnai leidžiasi į kraštutinumus. Šios merginos negali niekur išeiti be savo palydovo – didelio krepšio/rankinės. Vandenio rankinė visada būna didelė, tokia, kurioje telpa ne tik būtiniausi daiktai, bet daug daugiau įvairių niekučių.

ŽUVYS
Žuvų ženklo atstovės vertina komfortą ir patogumą, jos ne iš tų, kurios ilgai svarsto, ką apsirengti. Tačiau šios merginos mėgsta papuošalus, aksesuarus, makiažo priemones. Prie paprastutės aprangos priderinusios išskirtinius papuošalus žuvys atrodo įdomiai, stilingai ir traukia aplinkinių dėmesį. O pasidabinusios tobulu makiažu ir pačios jaučiasi lyg deivės.