IŠSIRINK SAVO MAUDYMOSI KOSTIUMĖLĮ PAGAL ODOS TIPĄ

Mada – ji verčia mus rinktis savo diktuojamus raštus, spalvas, figūras, audinius…. Dažnai renkantis madingus drabužius nesusimąstoma, ar tai jums tinka, patinka. Kiekvieną perkamą drabužį reikia priderinti konkrečiai sau, juk pasirinkimas madingų ir tau tinkančių rūbų iš tiesų didelis.

Ne išimtis ir maudymosi kostiumėliai. Parduotuvėse jų daugybė, bet kaip išsirinkti būtent kuris labiausiai tinkamas? Tikriausiai dažnaiusiai vadovaujamasi patarimais, kurie maudymosi kostiumėliai tinka didesnei krūtinei ar platesniems klubams, pačiams ir pan. O ar kada rinkdamasi maudymosi kostiumėlį bandei atsižvelgti į savo odos tipą? Toks derinimas leis tau tapti tikra paplūdimio deive.

Baltaodės merginos puikiai žino, kad būtent šis odos tipas reikalauja daugiausiai priežiūros ir yra pats jautriausias. Jautriausios odos zonos yra krūtinės, pilvo ir pečių srityse, tad drąsiai galite rinktis iš mados topų neišbėstantį vientisą maudymosi kostiumėlį. Baltaodės merginos paplūdimyje pastebimos dažniausiai, tad tai puiki proga sužibėti ir visus nustebinti savo nepakartojamu įvaizdžiu. Jei turi šviesią odą, rinkis sodrių, ryškių splvų maudymosi kostiumėlius, puoštus piešiniais ar ornamentais. Šaltesniam vakarui pajūryje tau puikiai tiks lengvoa udinio plačios kelnės ir balti marškiniai.

Greitai įdegančios merginos tikriausiai džiaugiasi šia savo savybe, bet pravartu žinoti, kad tokią odą irgi reikia kruopščiai prižiūrėti. Daugiausiai dėmesio reikėtų skirti krūtinės sričiai ir tinkamai pasirinkti maudymosi kostiumėlio viršutinės dalies iškirptės formas. Tau tiktų, jei viršutinė dalis dengtų daugiau krūtinės šonų, kadangi tai labai plona ir jautri tavo oda. Prie tokio odos tipo tinka kone visos spalvos, tik venk labai šaltų atspalvių. Vėsesniam orui pasiimk su savimi lengvą laisvą sijoną ir paprastą palaidinę trumpomis rankovėmis.

Tamsesnio gymio merginos ruda, lyg įdegusia oda, gali džiaugtis ne tik vasarą, bet ir žiemą. Tokio odos tipo merginos saulės voniomis gali mėgautis kiek tik panorėjusios, nes dažniausiai jos greitai įdega, bet jų oda nėra tokia jautri ir jai reikia mažiau apsaugos. Rinkdamasi maudymosi kostiumėlį, išbandyk šaltas ir ryškias spalvas, taip dar labiau išryškinsi savo nuostabiai atrodančią rudą odą. Taip pat pastebima, kad tokios odos merginoms, labiau nei kitoms, reikėtų saugoti savo plaukus. Tad saugodama juos nuo tiesioginių saukės spindulių, išmėgink kokį nors įdomesnį ir ryškesnį turbaną.