Kastingas parodai “Moters pasaulis” ir festivaliui “Dizaino dienos”

Atpildas: nuotraukos iš šventės vietos, nemokami apmokymai prieš pasirodymą, sceninė patirtis, bei galimybė būti pastebėtai (-m) kitų dizainerių, bei švenčių organizatorių.

Atvykti adresu: Kaunas, Žemaičių g. 31 / Savanorių pr. 66., 2 aukštas 252 kabinetas (įėjimas iš Žemaičių g., šalia Prisikėlimo bažnyčios)

Norinčios (-ys) dalyvauti siųskite emailą i info@modeliuagenturapegasus.lt iki penktadienio 16 val. su prierašu “Kastingas”.

Be to, reikalingos kelios merginos vonios įrangos reklamai. Reikalavimai: mergina turi būti pilnametė, turėti gražią figūrą, mokėti gerai ir drąsiai bendrauti. Vonioje maudytis ir nusirengti nereikės – tik bendrauti su klientais ir pagal aptartą scenarijų pasakoti jiems, kaip naudojatės reklamuojama vonios įranga. Kiekviename mieste reikalinga atskira mergina arba dvi, jei viena negalės dėl darbo ar mokslų dalyvauti visas dienas. Veiksmas vyks:

lapkričio 8-11 dienomis Vilniaus Akropolyje,

lapkričio 12-16 dienomis Klaipėdos Akropolyje,

lapkricio 17-21 dienomis Kauno Akropolyje

Laikas:12-20 val.

Atpildas: piniginis už dieną, nuotraukos iš reklaminės vietos, bei reklaminė patirtis.

Norinčios dalyvauti siųskite emailą i info@modeliuagenturapegasus.lt iki penktadienio 16 val. su prierašu “Vonios įranga” ir parašykite kuriame mieste ir kuriomis dienomis galite padirbėti (pirmenybė bus teikiama dalyvavusioms šį šeštadienį vykstančiame kastinge).