KIM KARDASHIAN WEST STILIAUS ĮVAIROVĖ

Kim Kardashian stilius vertinamas labai įvairiai. Vieni ją palaiko, kadangi moteris daug eksperimentuoja ir niekada nebijo išsiskirti iš kitų, o kiti tokius stiliaus eksperimentus vertina neigiamai. Viena aišku – kitos tokios ryškios individualybės pramogų pasaulyje tikrai nėra.

Kim stiliaus eksperimentus pradėjo tik po santuokos. Anksčiau ji buvo tipiška Los Andželo gražuolė, mėgusi gilias iškirptes, priglusias sukneles ir daug blizgučių. Save stiliste vadinusi žvaigždutė tikrai nepretendavo į stilingiausiųjų gretas.

Kuo Kim stilius išsiskiria iš kitų? Ji niekada nevilki drabužių derinio, matyto ant podiumo ar mados žurnaluose. Nors jos drabužinėje daug garsių mados namų drabužių, o draugų rate – drabužių ir mados kūrėjų, pati Kardashian viską derina pati ir rengiasi kaip nori, o ne pagal to laiko madas.

Garsenybė nevengia apsinuoginti ir tai jau nieko nebestebina. Net vilkėdama kelias dydžiais per didelius drabužius, ji sugalvoja kaip atidengti kūną. Dažnai tokie jos deriniai būna verti net prestižiskiausių žurnalų viršelių. Kim sugeba suderinti net ir tokius drabužius kaip labai pačios sportinės kelnės, korsetas ir aukštakulniai bateliai. Pastaruoju metu ji labai pamėgo panašų derinį – kelias dydžiais per didelis drabužis ir labai seksualus aksesuaras.

Dar vienas Kim pamėgtas įdomus pasirinkimas – perregimi batai. Nesvarbu ar tai bus basutės, ar bateliai, ar auliniai batai. Kim Kardashian būtinai tai išbandys. Kad ir koks tai neįprastas pasirnkimas, panašu kad žvaigždei tai tinka ir patinka.

Jos stilių geriau pamatyti, todėl pasižvalgykite nuotraukų galerijoje ir įvertinkite patys.