Kodėl ne visiems modeliams lemta turėti supermodelių figūras?

Pirmiausia todėl, kad svajoti turėti tokią figūrą kaip turi supermodeliai – yra paprasčiausiai nerealu ir naujokams modeliams tokie standartai būtų gerokai per aukšti. Ir štai keletas priežasčių kodėl.
Visų pirma daugiausiai supermodelių jau gimė lieknos, už tai dėkoti jos turi savo giminės genetikai. Jeigu tokios genetikos naujoko modelio šeimoje nėra, jam bus dar sunkiau pasiekti tokią pačią figūrą kaip supermodelio.
Daugumai supermodelių yra mokami nemaži pinigai už tokią figūrą, tai jiems suteikia galimybę rūpintis savo figūra aukščiausiu lygiu.
Jie privalo visą laiką išlaikyti savo ūgį ir svorį nepakitusį. Priešingai nei naujokams modeliams, supermodeliams nereikia eiti į mokyklą, universitetą ar dirbti įprastuose darbuose, o tai jiems suteikia galimybę visą dėmesį sutelkti tik į savo kūno formas.
Supermodeliai turi brangiausius asmeninius trenerius, kurie prižiūri, kad supermodelių kūnas išliktų tobulas.
Su tokiais pinigais, kuriuos uždirba supermodeliai, jie gali sau leisti samdytis brangiausius virėjus, valgyti brangiausius patiekalus. Jie visą parą gali leisti sau valgyti vien sveikus patiekalus ir išlaikyti reguliarius valgymo laikus, nes jie neturi skubėti į įprastą darbą.
Turint omenyje visus šiuos faktorius, turėtų būti lengva suprasti, kodėl nerealu naujokams modeliams naudoti supermodelių figūras kaip pavyzdžius.
Svarbiausias dalykas, kurį reikia atsiminti visiems modeliams – tai būti sveikiems – tai vienintelis kelias į modeliavimo pasaulį. Tiesa, kad visiems modeliams reikia itin rūpintis tiek savo figūra, tiek vidumi. Sveikai maitintis ir sportuoti, tačiau reikia vengti, kad žiniasklaida ir socialiniai tinklai paveiktų neigiamai mintis taip, kad būtų persistengta ir tai atsilieptų modelio sveikatai. Ligoti ir silpni modeliai – niekam nereikalingi.