NAUJA “TIULIO FĖJOS” KOLEKCIJA

Šį kartą buvo pristatyta itin žavi vestuvinių suknelių kolekcija. Nors tokio stiliaus suknelės ne dažnai pastebimos vestuvėse Lietuvoje, jos ypač tiktų šiltuosiuose pasaulio kraštuose. Kaip tik pastebima tendencija, kad lietuvaičiai vis dažniau šią šventę švenčia ten, kur šilta ir gražu. Tad suknelės puikiai pritaikomos.

Aplinka labai puikiai atspindėjo drabužių stilių, nuotaiką. Pravėrus mados namų duris, iš karto pasimiršo, koks oras pas mus už lango. Žvilgsnius traukė ir iš arčiau pasigrožėti viliojo įvairios tropinių vaisių kompozicijos. Viskas buvo suplanuota iki mažiausių smulkmenų. Modeliais tapo žavingos lietuvaitės: Justė Zinkevičiūtė, Greta Mikalauskytė, Rūta Elžbieta Mazurevičiūtė, Justina Ieva Steponavičiūtė, Inga Paksaitė – Stumbrienė, Deimantė Andriuškaitė.

V. Jakučinskaitė įsitikinusi, kad jei jau renkatės tuoktis šiltuose kraštuose, paplūdimyje, pučiant šiltam vasaros vėjui, tai ir suknelė turi būti atitinkama. Ne sunki, korsetinio tipo, o atvirkščiai, lengva, šiek tik apnuoginanti kūną, su permatomomis detalėmis ir romantiška.

Dažniausiai tokioje tuoktuvių ceremonijoje dalyvauja tik jaunieji, arba ir jų artimiausi žmonės. Todėl galite sau leisti viską, ką tik norite ir nebijoti piktų žvilgsnių ar replikų. Pavyzdžiui, visos šios kolekcijos suknelės susideda iš dviejų dalių – bodžio ir susegamo sijono. Po ceremonijos, fotosesijos metu tai itin patogu ir greita pasikeisti įbvaizdį, padaryti romantiškų, seksualių nuotraukų.