NAUJAUSIOJI DIZAINERĖS RAIMONDOS SILĖS KOLEKCIJA

Šią dizainerę galima atpažinti iš jos pamėgtų šilkinių audinių, žemę siekiančių suknelių siluetų, originalių ranko darbo siuvinių.

Šį kartą R. Silė pristato visiškai kitokią savo kolekciją. Tai seno jos sumanymo įgyvendinimas – kokteilinės, įvairioms progoms tinkamos suknelės. Naujoji kolekcija kiek mistišku pavadinimu “Simboliai” yra tinkama moterims, nenorimčioms išsišokti, bet norimčioms gražiai, kukliai ir solidžiai atrodyti. Suknelės itin moteriškos ir patogios.

Pasiūti tokias sukneles dizainerei yra ilgas ir kruopštus darbas. Į kiekvieną kūrinį R. Silė įdeda daug savo meilės ir laiko, viską nuo pradžių iki galo daro pati be kitų pagalbos.

Šios kolekcijos sukneles puošia įvairūs siuviniai ir motyvai, tokie kaip paukščiai, elniai, sraigės, drugeliai ir panašūs gyvūnėliai. Išsiuvinėti tokį motyvą, kad jis neatrodytų vaikiškai ar pigiai, o anaiptol – žavėtų prabanga – prireikia labai daug laiko. Kartais dirbama po 10 valandų pr dieną ir taip ištisą mėnesį, o rezultatas – mažas, bet įspūdingas siuvinys. Kolekcija pasiūta iš labai kokybiškos itališkos vilnos (ją galima dėvėti ne tik žiemą, bet ir vasarą), o vieną suknelę puošia natūralaus šilko šifonas. Taip pat, neradusioms idealios suknelės sau, kūrėja žada pasiūti būtent tokią, kokios klientė pageidaus.

Suknelių kolekcijoje karaliauja tik dvi spalvos – juoda ir auksinė. Tai yra juoda suknelė, puošta auksiniais siūlais siuvinėtais motyvais. Kadangi dizainerė viską siuvinėjo labai plonais siūlais, išryškėjo net pačios smulkiausios motyvo detalės, o itin kruopštūs dygsneliai netgi šiek tiek primena juvelyrišką raštą.

Pastebima, kad Raimondos darbuose auksinė spalva sutinkama vis dažniau. Ji pamažu keičia dizainerės anksčiau itin pamėgtą sidabrinę ir jos atspalvius. Panašu, kad ir klientėms toks dizainerės sprendimas visai patinka ir tinka.