„Nauji veidai“ modelių agentūros puslapiuose

Skiltyje „nauji veidai“ dažniausiai būna tie modeliai, kurie turi mažai patirties arba išvis jos neturi. Kai kuriais atvejais šioje skiltyje „nauji veidai“, galima atrasti modelių su patirtimi, tačiau dažniausiai „naujuose veiduose“ galima rasti naujus, dar nepatyrusius modelius. Kiekviena modelių agentūra savo „naujus veidus“ atrenka ir skirsto pagal savo individualią agentūros politiką, todėl bendrų taisyklių kaip skirstomi „nauji veidai“ – visoms agentūroms nėra.
Jei Jūs esate potencialus modelis, kuriuo susidomėjo modelių agentūra, gali būti, kad ji priskirs Jus būtent prie „naujų veidų“ savo puslapyje. Greičiausiai modelių agentūroje padarys Jūsų polaroidus, kurie bus patalpinti agentūros puslapyje. Polaroidinės nuotraukos gali būti ir neprofesionalios, tačiau jos bus laikinai patalpintos modelių agentūros puslapyje, kol turėsite profesionalių nuotraukų.
Kai tik turėsite naujų tinkamų nuotraukų, modelių agentūra senas Jūsų nuotraukas pakeis naujomis. Dažniausiai modelių agentūros pasilieka ir polaroidines ir naujas modelių nuotraukas tuo atveju, jei klientas norėtų pažiūrėti ir natūralias modelių nuotraukas – be makiažo, šukuosenos ir be retušavimo.
Tačiau kai kurios agentūros neskuba įdėti modelių nuotraukų į savo puslapį. Pirmiausia jos duoda tam tikrą laiko tarpą modeliui, per kurį modelis yra išbandomas. Kai kurios modelių agentūros pirmiausia pateikia modelio nuotraukas klientams ir pažiūri ar kas nors jomis susidomės. Tuomet agentūra nusiunčia klientų atrinktą modelį į atranką dėl darbo ir, jeigu darbą modelis gauna, tuomet agentūra pasirašo su modeliu sutartį ir patalpina jo nuotraukas puslapyje.
Modelių agentūros dažniausiai prieš pasirinkdamos modelį ir patalpindamos jį į savo puslapį, testuoja jį tam, kad pamatytų jo vertę modelių rinkoje.

Patekimas į modelių agentūros puslapio „naujų veidų“ sąrašą – ne visada reiškia patekimą į pačią modelių agentūrą. Tai gali būti bandomasis laikotarpis modeliui. Tai laikotarpis, kai modelis dar nėra susietas oficialiais ryšiais su modelių agentūra ir dar nėra jos atstovaujamas. Tai nėra blogas dalykas, atvirkščiai – „nauji veidai“ agentūros puslapiuose yra itin populiarūs klientų ir tas periodas, kol modelis yra priskirtas „naujiems veidams“, gali atnešti jam didžiulę sėkmę.