Naujos lietuviškos pavasario kolekcijos pristatymas

Kolekcijos pristatyme buvo pastebėta ir nemažai žinomų veidų, pramogų pasaulio atstovų.
Pati dizainerė atskleidė, kad visa pristatoma kolekcija gimė įkvėpta vieno vienintelio paveikslo. Besidomintiems menu, pagal pavadinimą nesunku nuspėti, kad tai yra Lietuvoje žymaus dailininko Vytauto Žiliaus paveikslas „Priešprieša“.
Modernizmo stilius jaučiamas ne tik pažvelgus į šį meno kūrinį, bet ir stebint naujos kolekcijos pristatymą. Tiesa, drabužių stiliuje modernizmas maišomas kartu su klasikinio stiliaus detalėmis, prabangiais akcentais, truputėliu ekstravagancijos. Visa naujoji kolekcija puikiai atspindi šiuolaikinės moters, vertinančios kokybę, eleganciją bei patogumą, norus.
Renginiu rūpinosi daugybė žmonių, galbūt todėl jis ir buvo iš tiesų nepriekaištingas. Demonstracijos vyko „ISTO“ interjero namuose, muzika rūpinosi Kristijonas Lučinskas – Driezhas, modelių makiažu bei šukuosenomis užsiėmė „Viva“ ir „Grožio šafranas“ komandos, o patį renginį vedė televizijos laidų vedėjas Paulius Skučas.
Dizainerė Ingrida Railienė sakė norėjusi, kad viskas būtų tobula, panašu, kad taip ir buvo, nors ji pati tik prasitarė: „Tobulybei ribų nėra“.
Naująją kolekciją įvertinti galite pažiūrėję pristatymo akimirkas nuotraukų galerijoje.