NETIKĖTA STILIAUS NAUJOVĖ

Taip, tai tokios kelnės, kurias dar pavasarį visi stilistai ragino mesti lauk iš savo spintų ir apie jas nebegalvoti. Juk madoje jų jau nebėra, jų vietą pakeitė trumpintos kelnės. Nepraėjo net sezonas ir stilistai pateikė naujų žinių – ilgos, žemę šluojančios kelnės vėl grįžta.

Idealiausias variantas – itin aptemptos kelnės, kurios smarkiai išplatėja apačioje. Prie jų derinkite aukštakulnius batelius ar platformas. Toks derinys akimirksniu išryškina figūrą ir sukuria ilgesnių kojų iliuziją. Panaudokite tai savo žavesiui atskleisti.

Prie tokių “sugrįžusių” kelnių puikiai tinka paprasti trikotažiniai marškinėliai ir griežtos formos, bet labai mažytės rankinės ar kuprinės. Atrodo, prieš kelis metus mados viršūnėje buvęs įvaizdis grįžo su trenksmu. Tokios kelnės anksčiau buvo labai madingos, bet po kurio laiko jau buvo vadinamos juokingomis, dabar jos vėl visų geidžiamos.

Vadinamosios flared tipo kelnės puikiai atrodo ir prie sportinių batelių. Renkantis tokį variantą, puikiai tiks trumpinti marškinėliai, atidengiantys pilvuką. Jei nori būti tarp pačių stilingiausiųjų, prie šių aukšto liemens kelnių, rinkis braletę ir plokščiapadžius batelius.

Verta pažymėti, kad šį sezoną stilingiausieji renkasi ne tik platėjančias kelnes, bet ir kombinezonus. Lengvo, plazdančio audinio kombinezonai puikiai tiks karštomis vasaros dienomis. Toks rūbas dar labiau pailgins tavo kojas ir visai figūrai suteiks grakštumo. Jei ruošiesi į vakarėlį ar šventę, rinkis aksominį kombinezoną ir platforminius batelius – tikrai neliksi nepastebėta.