Plius dydžio modelis, uždirbęs milijonus iš modelio karjeros

Šis modelis yra ypatingas tuo, kad skirtingai nei dauguma įprastų modelių – Robyn turi daugiau ką pasiūlyti nei liekną kūną ir gražų veidą. Robyn turi „karštą“ talentą. Nenuostabu, kad gražuolė vien iš savo modelio karjeros užsidirbo milijonus dolerių.
Robyn pradėjo savo modelio karjerą būdama 18 metų, todėl ji turi daug vertingos patirties. Sąraše tarp populiariausių fotografų, su kuriais jai teko dirbti yra Gres Kadel, Rankin ir Steven Meisel. Robyn buvo pirmasis „Mango“ linijos „Violeta“ modelis ir pirmasis plius dydžio modelis Ralph Laureno kompanijoje. Jos karjera dar daugiau išaugo, kuomet gražuolė pradėjo dirbti ir grožio sektoriuje. Jos pirma grožio kompanija buvo skirta „Barney’s New York Holiday 2013“.
Nuo tada modelis pradėjo kurti savo nuosavą plius dydžio maudymosi kostiumėlių liniją. Robyn norėjo sukurti žaismingus ir madingus maudymosi kostiumėlius merginoms, kurios nenešioja bikinio vien dėl to, kad gėdijasi savo kūno formų, toms, kurios jaučia diskomfortą, nešiodamos maudymosi kostiumėlį. Modelis norėjo parodyti toms merginoms, kad jos yra gražios ir nėra ko gėdytis, atvirkščiai – reikia visa tai išryškinti ir didžiuotis. „Kodėl plius dydžio moterys turėtų gėdytis, kad negali tilpti į S dydžio maudymosi kostiumėlį? Juk apvalumai puošia kiekvieną moterį. Tai moteriškumo simbolis“, – teigia modelis. Robyn maudymosi kostiumėlių linija sulaukė didžiulio pasisekimo ir palietė daugybės merginų širdis visame pasaulyje.
Mados dizaino verslo srityje, gražuolė taip pat yra laimėjusi apdovanojimų, tokių kaip „Cosmopolitano“ „Kylančios žvaigždės“ apdovanojimą ir 2013 m. mados savaitės renginyje gavo „Metų modelio“ titulą. Apie šį modelį visi šneka, kad jos asmenybė yra tokia pat graži, kaip ir jos išorinė estetinė išvaizda. Nepaisant visų savo pasisekimų ir laimėjimų mados ir grožio versle, ši gražuolė yra labai draugiška ir žemiška, kas modelių pasaulyje yra retas atvejis.