Reperė Cardi B Milano mados savaitėje

Šia proga Cardi buvo apsivilkusi tigro raštais išdailintą paltą ir buvo lyg iš akies traukta auklė Fran iš garsiojo serialo „Auklė“.
„Fran Drescher „Dolce & Gabbana“ mados pasirodyme“, – Cardi parašė „Instagram“ socialiniame tinkle po savo nuotrauka, kurioje ji lygina save su auklės Fran personažu. Garsi reperė buvo apsivilkusi tigro raštų paltą, leopardo raštų šalikėlį, kurį buvo susirišusi į kaspiną ir mūvėjo leopardo raštų batus, kurie siekė kelius. Prie viso šito laukinių gyvūnų derinuko, Cardi priderino „Dolce & Gabbana“ pūku dengtus akinius, kurie taip pat buvo išraižyti tigro raštais ir buvo pagrindinis vakaro akcentas „Dolce & Gabanna” garbei.
Cardi B mažais žingsneliais kopti į šlovės viršūnę padėjo socialiniai tinklai, pirmiausia – „Instagram“, jame dalijosi vaizdo įrašais ir pikantiškais vaizdeliais iš striptizo šokėjos laikų. Nuo 2015 iki 2017 metų Cardi B reguliariai rodėsi „VH1“ televizijos kanalo šou „Love & Hip Hop: New York“ apie moteris, gyvenančias hiphopo kultūra. 2015-aisiais debiutavo kaip atlikėja – kartu su jamaikiečiu Popcaan įrašė regio žvaigždės Shaggy hito „Boom Boom“ remiksą. Tų pačių metų pabaigoje nusifilmavo pirmajame savo vaizdo klipe, o pernai vasarį pasirašė sutartį su garso įrašų gigantu „Atlantic Records“ ir jau vasaros pabaigoje galėjo džiaugtis pirmojo singlo „Bodak Yellow“ sėkme: daina tris savaites užėmė pirmąją vietą „Billboard Hot 100“ populiariausiųjų sąraše.