ŠIO SEZONO STILEIVOS ATMINTINĖ

Straipsnyje pateikiami keli patarimai, kurie padės žvarbiu lapkričio oru nesušalti, o kartu ir išlikti stilingųjų gretose.

ROŽINĖ, ROŽINĖ IR DAR KARTĄ ROŽINĖ
Ši spalva tikrai karaliauja mados olimpe. O tinka ji kone visoms moterims, tik nereikia rinktis ryškios akį rėžiančios rožinės. Šį sezoną rožine spalva galite rengtis nuo galvos iki kojų, bet ji turėtų būti rami, pastelinė.

BERETĖ, RYŠKŪS AULINUKAI IR LANGUOTAS ŠALIKĖLIS
Kadangi jau reikėtų dairytis šiltesnio palto, pats laikas ir įvairiems aksesuarams, kad paltas per šaltąjį sezoną nepabostų ir vis atrodytų kitaip. Pasirinkite ryškiaspalvius aulinukus, įdomesnį šaliką ar kepurę ir nepaliaukite žavėti aplinkinių.

LANGUOTAS ŠVARKAS IR ŠVELNIAI ROŽINIS MEGZTINIS
Šį derinį galima pavadinti šaltojo sezono klasika. Jei įprastai nesiskiriate su baltais marškinėliais ir juodu švarku, toks stiliaus paįvairinimas kaip tik jums. Atrodysite pakankamai oficialiai, o kartu ir stilingai.

ŠILTA STRIUKĖ, ILGA SUKNELĖ IR PATOGŪS SPORTBAČIAI
Toks derinys tinka ne tik savaitgaliams. Pasirinkus tinkamus aksesuarus, su tokia apranga galite keliauti ir į darbą, ir į vakarėlį. Su ilga pūkine striuke tikrai nesušalsite vakare, suknelę galite rinktis visiškai paprastą arba puoštą įvairiomis aplikacijomis. Užbaigiant visą derinį, pasirinkite patogią avalynę.

PLATŪS ARBA PLATĖJANTYS DŽINSAI IR ILGAS ŠVARKAS
Toks pasirinkimas ne tik atrodo labai stilingai, bet ir vizualiai jus lieknina bei prideda kelis centimetrus ūgio. Prie tokio žavaus derinio rinkitės griežtų formų rankines ir įdomesnius plaukų papuošalus.

BALTAS PALTAS IR BALTI DŽINSAI
Balta spalva tinka ne tik vasarą, žiemą ji atrodo taip pat puikiai. Jei pasirinksite visą baltos spalvos derinį, o ne tik vieną detalę, galėsite džiaugtis puikiu ir skoningu įvaizdžiu. Prie tokios aprangos geriau rinkitės smulkius papuošalus, masyvūs gali sugadinti visas jūsų pastangas.

JUODOS ODINĖS KELNĖS IR PAPRASTAS DŽINSINIS ŠVARKELIS
Šiuos drabužius savo spintoje turi tikriausiai visos moterys be išimties. Jie lengvai derinami su kitais drabužiais, o puikiai atrodo ir kartu. Kad būtų šilčiau, kartu su šiuo deriniu galite dėvėti oversize megztinius ir plačias, neliemenuotas striukes.