Užsienio modelių agentūros panoro “VL Vakaro žinios” mergaitės.

Ingrida Bartkutė, išgarsėjusi po to, kai nusifilmavo “VL Vakaro žinios” reklaminiame klipe vaikštinėjanti po rugių lauką ir pozavo dienraščio kalendoriui, sausio 11-ąją dalyvavo modelių kastinge. Čia ji išsyk pakerėjo net tris užsienio modelių agentūras. Po savaitės “VL Vakaro žinios” mergaitė jau skrido į Milaną.

Gyvenimas apsivertė akimirksniu

Šviesiaplaukė Ingrida Bartkutė, nusifilmavusi “VL Vakaro žinios” klipe ir nusifotografavusi laikraščio kalendoriui, lietuvaičio akiai jau buvo gerai pažįstama. Dabar mergina prisistato Italijai ir jau kalba apie Ispaniją, JAV bei Japoniją.
Svaiginanti modelio karjera prasidėjo akimirksniu – praėjus vos savaitei po sėkmingojo kastingo Ingrida atsidūrė prieš naujai atsivėrusius horizontus Milane ir vis dar negali atsitokėti, kaip ekspromtu aukštyn kojom apsivertė jos gyvenimas.

Mokslų ir draugo nemes

Teisės universitete I.Bartkutė dieniniame skyriuje studijavo teisę ir valdymą. Dabar dėl tokio ekspromtinio išvykimo ji baiminasi, kad gali prisidaryti rūpesčių dėl mokslų. Bet kokiu atveju, vos grįžusi Ingrida žada susitvarkyti mokslo reikalus – galbūt pereis į neakivaizdinį skyrių, bet studijų tikrai nemes.
Staigus karjeros posūkis pakoregavo ir kitą asmeninio gyvenimo pusę – draugystę su vaikinu. Ar tik jis nedreba, kad žaviojo modelio gali nebesulaikyti Lietuvoje, kai tik prasidės pasiūlymai ilgesniam laikui apsistoti užsienyje? “Drebėjo, aišku drebėjo, – nusišypso Ingrida. – Bet jam reikia susitaikyti su tuo, kad mano toks darbas. O aš, be abejo, pas jį grįšiu”.

Stinga dėmesio

Vaikinų dėmesio Lietuvoje nestokojusi mergina Italijoje pajuto dėmesio stygių. “Čia visi pravažiuodami signalizuoja, bet niekas neužkalbina, o Lietuvoje vairuotojai man praeinant ne tik “signalindavo”, bet ir stodavo. Kartais norisi, kad ir italai skirtų daugiau dėmesio. Štai skubu, einu kažkur, galėtų sustoti ir paklausti: “Panele, gal tave pavežti?” – atvirauja mergina.
Pavežti ją tikrai būtų kur – nuo ryto iki vakaro kastingai, kastingai, kastingai. “Vienas vyksta viename miesto gale, kitas – kitame. Atstumai didžiuliai, bijai pasiklysti, ne ten nuvažiuoti. Lakstau po miestą su žemėlapiu, nes būna, kad įsėdi į metro ir nuvažiuoji ne į tą pusę, paskui vėl bėk, ieškok. Štai ir dabar važiuoju visuomeniniu transportu, ko Lietuvoje nesu dariusi. Bet čia visada nešiojuosi su savimi tiek pinigų, kad, jeigu ką, galėčiau važiuoti taksi. Tačiau taksi čia labai brangūs – vien įsėdimas kainuoja apie 6 eurus”, – pasakoja I.Bartkutė.

Pernelyg “kūda”

Italija buvo pirma šalis, į kurią mergina iš Lietuvos “ištrūko” kaip modelis: “Anksčiau nebuvo progos – niekas manęs nematė, o aš kažkaip ir nesireiškiau”. Per porą savaičių gyvenimo Milane “VL Vakaro žinios” mergaitė sakė dar “neapsitrynusi”. Juolab, kad pirmą savaitę svetimo miesto agentūroje ji buvo vienui viena lietuvaitė: “Dabar jau pradeda važiuoti ir kitos merginos iš Lietuvos, o prieš tai buvau visiškai viena”. Lietuvaičių ji sakė jau sutikusi ir miesto kastinguose, “kurie čia tokie dideli ir visiškai kitokie nei Vilniuje“.
Ypatingų reikalavimų modelių agentūra “Names”, kuri ir pakvietė Ingridą atvykti, merginai nekelia. Jokio privalomo dalyvavimo vakarėliuose, jokių dietų. “Mane, atvirkščiai, vis taikosi pamaitinti kokiais makaronais, nes sako, kad esu labai kūda”, – juokiasi lieknoji “VL Vakaro žinios” mergaitė. Tiesa, tądien, kai kalbėjomės, ji prisipažino tesuvalgiusi obuolį, ir tai anksti ryte. Per dieną nieko burnoje neturėjusi mergina apie maistą negalvoja, nes vėl bėga, lekia. Kastingai, fotosesijos…

Seksualumas netiko

Lietuviškų fotosesijų nuotraukos italams netiko – teko iš naujo fotografuotis. “VL Vakaro žinios” kalendoriaus nuotraukos, kuriose mergina meniškai apsinuoginusi, italams pasirodė pernelyg seksualios. “Dabar padarė naujų nuotraukų, ir visi sako, kad jose aš labai panaši į supermodelį Karmen”, – pasakoja lietuvaitė.
Pati ji nemano “tuoj tuoj” tapsianti supermodeliu, nes “čia yra kur kas gražesnių merginų, nors už kitas gal ir aš esu gražesnė”. Išvykti dirbti į užsienį mergina svajojo ir anksčiau, bet kadangi nieko rimto šia kryptimi nevyko, nutarė, kad modelio karjera užsienyje – ne jai. Tačiau per sausio 11-ąją Vilniuje vykusį kastingą, kurį rengė “Baltic Models” agentūra, ji išsyk krito į akį net trijų užsienio modelių agentūros atstovams. Iš visų septynių kastinge dalyvavusių Prancūzijos, Vokietijos, Švedijos bei kitų šalių agentūrų mergina galiausiai pasirinko itališkąją “Names”.

Dirbs Niujorke?

Agentūros “Names” atstovas Masimo Ingridai jau žada galimybę dirbti Niujorke, nors pati ji sako mananti, kad tiktų Japonijai. I.Bartkutę tuoj pat suskubo kviestis ir ispanai.
Šiuo metu mergina apsistojusi Masimo bute, bet kitą savaitę kraustysis į agentūros viešbutį. Vasario pabaigoje ji grįš į Lietuvą, bet, regis, tik trumpam – “VL Vakaro žinios” mergaitė tikisi dar daugiau įdomių darbo pasiūlymų, todėl netrukus ir vėl vyks į užsienį.

Jurga KLIMAITĖ

Šaltinis: ve.lt