Veido odos priežiūra

Vandeniu sudrėkintą veidą švelniai įtrinkite prausikliu ir palaikykite 30 sekundžių nenuplovę. Tuomet nuplaukite veidą šiltu vandeniu ir nusausinkite rankšluosčiu. Jokiais būdais negalima veido odai naudoti karšto vandens, nes karštas vanduo labai sausina odą. Netepkite prausiklio ant sausos odos, tai gali labai jai pakenkti.
Sekantis žingsnis būtų – valymas toniku. Kai veido odą nuplovėte ir nusausinote, reikėtų ją nuvalyti dar ir toniku, kad pašalinti likusius nešvarumus ant veido. Tonikas sumažina porus ir paruošia veidą drėkinimui.
Veido drėkinimas palaiko veido odos drėgnumą visą dieną ir apsaugo odą nuo išsausėjimo ir dirginimo. Užtepkite šiek tiek Jūsų veido odos tipui skirto drėkinamojo veido kremo ir švelniai sukamaisiais judesiais masažuokite veidą ir leiskite kremui šiek tiek įsigerti į odą.
Kiekvieną rytą naudokite apsauginį kremą nuo saulės. Tai geriausias būdas apsaugoti veidą nuo raukšlių, strazdanų, melanomos ir kitos žalos veidui, kurią gali sukelti saulė. Naudoti apsauginį kremą nuo saulės reikia visais metų laikais, net jei tai žiema. Ir nesvarbu, kad naudojate drėkinamąjį kremą, jis neapsaugo nuo pavojingų saulės spindulių.
Prieš einant miegoti, veido priežiūros procedūra taip pat yra būtina. Po dienos ant veido odos susikaupia daug nešvarumų, todėl vakare juos nuplauti yra būtina. Veido prausimas du kartus dienoje palaikys veido odą švarią. Vakare lygiai taip pat kaip ir ryte, nuplaukite veidą su prausikliu ir šiltu vandeniu, nušluostykite rankšluosčiu ir sausą veidą patepkite drėkinamuoju kremu ir leiskite įsigerti į odą. Veido valymas prieš einant miegoti yra itin svarbus, jei veido oda yra riebi arba yra naudojamas makiažas. Prieš miegą taip pat reikėtų patepti veidą serumu. Serumą reikėtų rinktis pagal odos tipą. Serumai dažniausiai yra skirti mažinti raukšlių linijas, įvairias dėmes arba apsaugoti nuo jų atsiradimo.
Veido šveitimą reikėtų daryti keletą kartų per savaitę. Šveitimas pašalina negyvas veido odos ląsteles, riebalų perteklių ar kitus nešvarumus. Užtepkite šveitiklį ant drėgnos veido odos ir palaikykite 30 sekundžių, tuomet nuplaukite šiltu vandeniu. Nešveiskite veido dažniau nei kelis kartus per savaitę, nes tai gali pakenkti odai.
Bent kartą per mėnesį apsilankykite pas kosmetologę veido odos apžiūrai ir konsultacijai, nes kosmetologė gali tiksliai nustatyti būsimas arba esamas odos problemas arba ligas. Reguliariai lankydamiesi pas kosmetologę būsite ramūs, kad Jūsų oda yra sveika.