AKIŲ MAKIAŽUI ŠĮ SEZONĄ – BALTA IR SIDABRINĖ SPALVOS

Tokiam įvaizdžiui pasiekti puikiai tinka balta ir sidabrinė spalvos. Ši tendencija pastebėta daugelyje naujų šaltojo sezono pristatymų renginiuose. Baltas akių pieštukas ir sidabriniai šešėliai tikrai užkariavo podiumus.

Šios spalvos yra labai universalios, jos tinka prie beveik visų atspalvių, kalbant tiek apie odos spalvą, tik ir apie drabužius. Baltą galite rinktis bet kuriuo metu, o sidabrinė puikiai tiks pasipuošti vakarui. Žinant, kaip tinkamai naudoti šias dvi spalvas darantis makiažą, galima pasiekti iš tiesų stulbinančiių rezultatų.

Jei baltu akių pieštuku pravesite apatinių blakstienų augimo liniją, akys optiškai atrodys didesnės, o daugeliu atvejų to ir siekiama makiažo pagalba. Taip padaržytos akys suteikia žvilgsniui skvarbumo, gyvybingumo. Taip paryškinti akių kontūrus galima net tada, kai daugiau nieko nesidažote.

Vizualia akis didina ir baltu pieštuku pravedus viršutinį voką, palei blakstienų augimo liniją. Galite išbandyti ir įdomesnį variantą – baltu pieštuku ir sidabriniais akių šešėliais padažyti vidinius akių kampučius. Toks pasirinkimas idealiai tinka vakarui, šventėms, nes akys tiesiog tobulai spindi ir tikrai traukia visų žvilgsnius.

Merginoms, kurioms patinka išsiskirti iš minios, patartina baltos spalvos pieštuku piešti ant viršutinių akių vokų. Tai gali būti tiesiog balta linija, o jei nori dar stipresnio išskirtinumo gali piešti bet ką, pradedant geometrinėmis figūromis ir baigiant pačios sugalvotais ornamentais. Beje, jei pasiryši tokiam įvaizdžiui, pasirūpink itin stiprų pigmentą turinčiomis priemonėmis.

Ant podiumo pastebėta ir drąsesnė naujovė – baltas blakstienų tušas. Tokiu ryškinti blakstienas kiekvieną dieną ryžtųsi tikriaiusiai ne kiekviena mergina, bet, pavyzdžiui, Kalėdiniam ar naujametiniam vakarėliui taip pasidažyti tikrai galite. Paryškinusi blakstienas baltu tušu, baltais akių šešėliais lengvai patapšnok po antakiais. Susikursi tikrai išskirtinį, gundantį, pritraukiantį įvaizdį.

Nebijok eksperimentuoti ir atrodyti kitaip, nei įprasta. Būtent taip atrasi, kas tinka tau ir galėsi sužibėti kaip stilingiausioji.