ATEINANČIO PAVASARIO STILIUS

Žinoma stilistė Viktorija Šaulytė papasakojo paie 5 stilingiausias pavasario tendencijas. Nepaslaptis, kad mados pasaulyje daugelis elementų kartojasi kas kelis metus. Ne išimtis ir šis pavasaris. Tad ką šiam sezonui reikėtų įsigyti (o gal ištraukti iš spintos gilumos?) norint būti stilingiausiųjų gretose?

Smailianosiai bateliai.
Anksčiau karaliavę kiekvienos stilingos moters įvaizdyje, vėliau nebepastebimi mados industrijoje, o dabar vėl mados olimpo viršūnėje. Smailianosiai bateliai tikrai turėtų atsidurti jūsų mėgstamiausiųjų rate, nes be jų šiltuoju metų laiku neisšsiversite. Jie tiks bet kokioje situacijoje.

Lietpaltis.
Ne tik labai praktiškas ir patogus, bet ir stilingas drabužis, kuris turėtų būti kiekvienos moters spintoje. Lietpaltis Lietuvos klimatui ypač reikalingas, o kartu ir suteikia įvaizdžiui taip trokštamo savitumo. Dabar šių drabužių pasirinkimas ypač platus, kiekviena stileiva gali rasti sau labiausiai patinkantį ir tinkantį rūbą tiek spalva, tiek ilgiu ar stiliumi.

Plačios kelnės.
Klasikinės kelnės itin plačia apačia. Tokios išlieka madingos ilgam, o galima sakyti ir visada. Nors plačios klasikinės kelnės buvo užleidusios savo pozicijas siauroms, prigludusioms, bet visiškai iš mados jos nebuvo dingusios. Na o dabar plačios kelnės vėl užkopė į mados olimpo viršūnę ir kiekviena moteris turėtų tokias įsigyti, nes tai klasika, kuri visada daugiau ar mažiau stilinga.

Oversize stiliaus drabužiai.
Jie tikrai su trenksmu grįžta. Nors buvo laikas, kai šie drabužiai buvo vertinami, kaip tinkami tik kasdieniam dėvėjimui, dabar tai vėl stilinga. Teisingai priderinus oversize stiliaus rūbus, jie nebūtinai primins gatvės stilių, anaiptol, jie gali atrodyti elegantiškai ir moteriškai. Nebijokite eksperimentuoti, tokie drabužiai yra ypač patogūs.

Mini arba žemiau kelių sijonai ir suknelės.
Maxi ilgio darbužiai šį pavasarį nebus madingi, geriau rinkitės mini arba žemiau kelių. Stilistė pataria, kad šiltuoju metų laiku verta atkreipti dėmesį į pieštuko formos sijonus ar klostuotas sukneles. Pastarosios iš karto atvygina jūsų stilių, o minėtieji sijonai puikiai dera su anksčiau aptartomis oversize stiliaus palaidinėmis ar švarkeliais. Pasirinkite ryškų aksesuarą ir prikvieskite pavasarį dar greičiau.