ODINĖS KELNĖS – BŪTINA JŪSŲ ĮVAIZDŽIO DETALĖ

Jos stilingai atrodo bet kokioje situacijoje, tereikia mokėti tinkamai derinti su kitais drabužiais.

Romantinio stiliaus palaidinė, odinės kelnės, raudoni aulinukai
Pagrindinis stiliaus akcentas šiuo atveju būtų raudoni aulinukai. Jie tobulai tinka su juodomis odinėmis kelnėmis. Visam vaizdui užbaigti rinkitės romantiškas palaidines ir atrodykite tikrai pritrenkiančiai.

Odinės kelnės, šilkinė skarelė, velvetinis švarkelis
Toks stilius atrodo labai moteriškai, ypač jei priderinate aukštakulnius. Velvetinį švarkelį rinkitės oversize tipo, o skarelę derinkite su batais, būsite tikra diva.

Odinės kelnės, ryški rankinė, megztinis
Ryškios spalvos iš tikrųjų trauks visų dėmesį ir puikiai derės su juodomis odinėmis kelnėmis. Prie jų dėvėkite ryškius megztinius ir rankines. Batai geriau kuklesni.

Originalus švarkelis, marškinėliai, odinės kelnės
Tai pagyvintas klasikos variantas. Šviesūs marškinėliai, originalių raštų švarkas, lakuotos odos kelnės. Toks derinys tiks visoms progoms, eksperimentuoti galima su bateliais.

Bomber stiliaus striukė, odinės kelnės, vintažiniai akiniai
Tai nerūpestingas ir jaunatviškas stilius, iš karto atgyvinantis kiekvienos moters stilių. Įvaizdžio sudedamosios dabar ypač madingos. Jei norite dar stilingesnio derinuko – ties klubais galite užsirišti mėgstamą džemperį.

Elegantiškas paltas, odinės kelnės
Klasiką ir eleganciją mėgstančių moterų stilius. Paltas turėtų būti ryškus, sodrios spalvos, o kelnės odinės, juodos. Visa kita – minimalistinio stiliaus, pastelinių spalvų. Įvaizdis tinkantis ir oficialiam susitikimui ir šventinei vakarienei.

Kaubojiški batai, odonės kelnės, džinsinė striukė
Jaunatviška ir stilingas įvaizdis, kuris atrodo šiek tiek nerūpestingai ir valiūkiškai. Odines kelnes derinkite su džinsiniais švarkeliais (gali būti puošti įvairiomis detalėmis) bei kaubojiško stiliaus batais. Labai patogu ir stilinga.

Raštuotas paltas, odinės kelnės, elegantiški aukštakulniai
Įvaizdis, kuris tiks savimi pasitikinčiai moteriai, mėgstančiai būti dėmesio centre. Puikiai tinka leopardo kailio raštų paltas, spindintys batelia ir viską šiek tiek sugriežtijančios odinės kelnės. Tikrai neliksite nepastebėta.

Odinės kelnės, pūkinė striukė, balti aulinukai
Pūkinė striukė ir balti aulinukai vis dar topuose, o juodos odinės kelnės, atsvers baltos spalvos perteklių. Prie tokio įvaizdžio neberikia jokių kitų spalvų, tad jei norite kokių nors detalių, jos turėtų būti itin minimalistinės.