Dizainerė Aušinė Juknaitė pristatė ryškiaspalvę lino kolekciją

Antradienį viešbučio „Europa City“ didžiojoje salėje vyko „AJ STUDIJOS“ kelių dalių kolekcijos pristatymas.
Kolekcijos autorė dizainerė Aušrinė Juknaitė pristatė ankstyvąjam pavasariui skirtą kolekciją. Pirmąją kolekcijos dalį sudarė paltai, puspalčiai, kardiganai, antrojoje kolekcijos dalyje buvo pristatomi lino kostiumai.
Kolekciją demonstravo labai veiklios ir žinomos moterys, tarp jų buvo Lietuvos verslo konfederacijos atstovė A.Sinkevičienė, leidėja D.Vilionytė, verslininkė R.Pauliukienė bei aktorė, buvusi TV laidų vedėja N.Lapinskienė. Trijų vaikų mama, šiuo metu vadovaujanti grožio klinikai, atidarė abi mados kolekcijos dalis.
Dizainerė A. Juknaitė teigia, kad ji yra tiesiog įsimylėjusi liną, todėl kad jis unikalus: prigludęs prie žmogaus kūno tampa tarsi jo antrąja oda, apsaugančia nuo kaitros, o dažnai ir patogiu bei mielu rūbu ir kitais metų laikais.
Pasak kūrėjos, linas po truputį tampa ne tik vasaros atributu, drabužiai iš šio audinio populiarėja pavasarį, rudenį ir netgi žiemą.
„Visada žaviuosi, kai pamatau moterį ir žiemą, nešiojančią lino drabužius“, – teigia A. Juknaitė, nuo kitų dizainerių išsiskirianti tuo, kad kuria iš spalvoto lino. – Mūsų gyvenime ir taip per daug tamsių spalvų. Pastaruoju metu pamėgau ryškias spalvas, tokias kaip raudona, oranžinė, geltona, mėlyna. Pabandžiau eksperimentuoti su linu, ir savo didelei nuostaba pajutau, kad moterims tai patinka, jos nori būti ryškesnės, nebijo atkreipti į save dėmesio“ – teigia dizainerė.
Demonstruojant kolekciją gyvai grojo klasikinės muzikos kolektyvas „Gaja trio“. Be to, renginio metu įvyko ir šio kolektyvo vaizdo klipo, kurį sukūrė menininkų komanda „Jori Visual“, premjera.


Vakaro svečiai galėjo susipažinti ir su menininkės Dianos Zviedrienės tapybos darbų bei sagių su natūraliais akmenimis ekspozicija.