Modelių atranka baigėsi – pirmąkart laimėjimu džiaugiasi ir vaikinai

Pirmoji modelių atranka internete, organizuota drauge su modelių agentūra „Image group“, DELFI portale įvyko 2009 m. pavasarį, antroji – rudenį.

Šių metų modelių atrankoje dalyvavo rekordinis skaičius merginų ir vaikinų – iš viso per 500 kandidatų. Penkias savaites trukusio konkurso metu modeliais tapti trokštantys jauni žmonės pildė anketas specialiai atrankai sukurtoje svetainėje modeliai.delfi.lt ir siuntė savo nuotraukas. Tuo pat metu įvairiuose Lietuvos miestuose vyko tiesioginės modelių paieškos įvairiuose Lietuvos miestuose.

Pasak atranką rengusios modelių agentūros „Image group “ bendrasavininkės Medos Jonaitytės, šio pavasario konkursas ypatingai išsiskyrė vaikinų, pageidaujančių tapti modeliais, gausa. „Galbūt tai reiškia, kad mums pavyko išjudinti stereotipais apaugusį mados pasaulį, kuriame neįsivaizduojami vyrai, arba modelio darbas yra laikomas nevyrišku. Beveik ketvirtadalį šioje atrankoje dalyvavusių jaunuolių sudaro būtent vaikinai. Tai – tikrai didelis skaičius.“

Atrankos nugalėtojais šiemet paskelbti 3 vaikinai ir 6 merginos. Visiems DELFI ir „Image group “ padovanojo ypatingai svarbų kiekvienam pradedančiajam modeliui prizą – profesionalią fotosesiją ir pirmąsias nuotraukas, skirtas būsimojo modelio fotografijų aplankui.

Modelių konkursą laimėjusiems jaunuoliams teko įveikti kelis konkurso etapus. Į atrankos finalą modelių agentūra „Image group “ atrinko 15 merginų ir 3 vaikinus, tačiau po susitikimo su žinoma tarptautine modelių agentūra NEXT nugalėtojų liko tik 9. Daugiausiai žadančiais modeliais paskelbti: Ieva, Rūta, Gerta, Goda, Monika, Gintarė, Rimantas, Mantas ir Linas.

Niujorke, Paryžiuje, Milane, Londone, Los Andžele ir kituose miestuose veikiančios modelių agentūros NEXT atstovai tvirtino ieškantys modelių, pasižyminčių ne tik gražia išvaizda, bet ir geru charakteriu. Tvirta modelio asmenybė, mokėjimas bendrauti, pasitikėjimas savimi dabar yra tiesiog būtinos sąlygos modeliui, norinčiam pirmauti mados pasaulyje.

Daugiausiai iki šiol pasiekti pavyko pirmosios DELFI ir „Image group“ atrankos nugalėtojai Rasai Žukauskaitei. Per mažiau nei pusmetį mergina sugebėjo įsisukti į mados verslą ir net tapti PRADA mados namų veidu.

Savo nuomonę apie modelių atrankos laimėtojus galėjo pareikšti ir DELFI skaitytojai. Visą savaitę trukusiuose rinkimuose skaitytojų numylėtiniais paskelbti Monika ir Rimantas. Iš viso rinkimuose dalyvavo 19341 DELFI skaitytojai.

Svetainėje modeliai.delfi.lt DELFI skaitytojai kasdien galėjo sekti atrankos aktualijas, rasti nuolat atsinaujinančią atrankos dalyvių nuotraukų galeriją, žiūrėti vaizdo reportažus, fotosesijas, sužinoti garsiausių modelių gyvenimo užkulisius, pažvelgti į mados verslo realybę ir mitus, paskaityti grožio specialistų patarimus, sekti makiažo, šukuosenų, ir kitas grožio tendencijas, pateikti klausimus grožio specialistams.

DELFI modelių atrankos projektas per du mėnesius sulaukė beveik 300 tūkstančių skaitytojų.

Šaltinis: delfi.lt