Dizainerė Laura Dailidėnienė Rygos mados savaitėje pristatė 2015 metų vasaros kolekciją

Latvijoje baigėsi Rygos mados savaitė, kurioje šiemet kolekciją pristatė ir lietuvių dizainerė Laura Dailidėnienė. Podiumu žengę modeliai demonstravo 2015 vasarai skirtus drabužius.
„Mados infekcijoje“ savo kolekcijas pristatanti kūrėja tuo pačiu latviams pristatė ir lietuvišką prekės ženklą „Daili“. Tai dešimtmetę patirtį dizaino ir mados srityje turintis prekės ženklas. Dizainerei svarbi išgryninta gaminio koncepcija ir europietiška kokybė. Kiekvieną sezoną dizainerė L.Dailidėnienė pristato drabužių kolekcijas, rankines ir aksesuarus. Su prekės ženklu „Daili“ dizainerė praėjusiais metais dalyvavo ir tarptautinėse parodose Japonijoje bei JAV.
Dizainerės kūrybinis kelias prasidėjo gana anksti. Dar būdama studentė 1999 metais ji laimėjo konkursą „Smirnoff Fashion Awards“ ir teisę atstovauti Lietuvai bei savo kolekciją pristatyti Honkonge. Ten ji sulaukė tarptautinio dėmesio, o L.Dailidėnienės darbus įvertino tokie mados grandai kaip Johnas Rocha, Mathew Williamsonas ir kiti. Dizainerė taip pat dalyvavo mados konkursuose Lietuvoje, Olandijoje, Ukrainoje, Kinijoje ir Vokietijoje.