Rusyje įkūrė modelių agentūrą

Manekenė Giedrė Rusytė įkūrė modelių agentūrą „G Models“. Anot G. Rusytės, agentūra siūs merginas dirbti į įvairius pasaulio miestus bei stengtis į Lietuvos modelių rinką pritraukti naujų veidų iš kaimyninių valstybių.

Giedrės nuomone, teoriškai Lietuvoje modelių agentūrų pakanka, tačiau praktiškai dėmesio vertų agentūrų – nedaug. „Taip susiklostė, kad dėl šeimyninių aplinkybių pasirinkau sėslesnį gyvenimo būdą. Tačiau nenoriu užmigti ant sofutės. Žinau šio darbo „virtuvę“, turiu nemažai patirties. Be to, jei modelis negali savęs realizuoti pozuodamas apatinių reklamoms, gali pabandyti dirbi televizijoje, kine ar kituose projektuose“, – kalbėdama apie savos modelių agentūros įkūrimo priežastis sakė G. Rusytė.

Agentūrai priklausančios merginos turės galimybę ne tik dirbti modeliais, bet ir išbandyti savo jėgas televizijoje bei kine. „Bendradarbiausime su TV3 bei Tango TV, todėl merginos galės tapti televizijos laidų vedėjomis“, – kalbėjo Giedrė.

Giedrė pastebi, jog Lietuvoje tikrai daug gražių, gabių merginų, kurios galėtų sėkmingai dirbti modelio darbą. Ji tikina, jog iš kitų agentūrų neketina pervilioti merginų. Priešingai, stengsis ieškoti naujų veidų. G. Rusytė yra per Tango TV vasarą vyksiančio realybės šou „9,5 savaitės“ vedėja bei atrankos komisijos narė. „Atrankų metu aš ieškosiu modelių savo agentūrai. Todėl jei merginos turi fizinius duomenis, tačiau neturi iškalbos ar yra drovios, patariu vis tiek dalyvauti. Galbūt į šou nepaklius, tačiau ateityje dirbsime kartu“, – teigia Giedrė.

„G Models“ šiuo metu intensyviai tariasi su fotografais bei stilistais. G. Rusytė sako, ji turi savo nuomonę, kaip turi atrodyti jos modelių agentūrai priklausanti mergina, todėl kruopščiai atrinkinėja stilistus.

„G Models“ priklausančios merginos dirbs ne tik Milane, bet ir Maskvoje, Rygoje ir kituose miestuose. Taip pat agentūra planuoja į Vilniaus modelių rinką „atvesti“ naujų veidų iš Latvijos bei Estijos.

Šaltinis: delfi.lt