Dizainerės Kvedarienės vakarinės aprangos kolekcija

Nors visų akys šiuo metu nukreiptos į Niujorką, kur vyksta mados savaitė, Vilniuje mados mėgėjai taip pat turi ką veikti. Trečiadienio vakarą dizainerė Indrė K. naują drabužių kolekciją „Svajotojos. Sodo romanas“.
Anksčiau gana kasdieniškus drabužius kūrusi dizainerė metė sau iššūkį – ėmėsi prabangių drabužių kūrimo. Naująją kolekciją sudaro 15 rankų darbo modelių iš žakardo, šilko ir vilnos.
„Vakarinis drabužis – tarsi meno kūrinys, kuris moterį gali apsupti prabanga, paslaptimi, tarsi apvilkti antrąja oda, iškart suteikiančia elegancijos, paslaptingumo, pasitikėjimo savimi. Ir nors kurti tokius drabužius – nemažas iššūkis, atsakomybė, kūrybos džiaugsmas ir malonumas ima viršų. Tai buvo tikras iššūkis sau pačiai, kurį priėmiau, įgyvendinau“, – artėjant kolekcijos pristatymui džiaugėsi Indrė.
Išskirtinę prabangą kolekcijoje žadėjo dar ir tai, kad drabužių pristatymas buvo surengtas viename ištaigingiausių sostinės viešbučių „Stikliai“. Vis dėlto pažado dizainerė nesugebėjo ištesėti. I.Kvedarienė pripažįsta, kad jai buvo iššūkis kurti prabangius vakarinius drabužius. Regis, šio iššūkio kūrėja truputį išsigando. Modeliai necharakteringi, veikiau nuobodūs. Vos vienas kitas išskirtinis kirpimas, bet ir jis sunkiai pritaikomas realiame gyvenime.
Spalvos taip pat pasirinktos atsargiai, nemaišant jų tarpusavyje. Ant podiumo parodyti vos trys dviejų spalvų deriniai, bet ir tie – juodos ir kūno spalvos.
Daugelis drabužių modelių labiau tiko dalykiniam susitikimui nei vakarėliui ar pobūviui. Todėl tikslingiausia būtų kolekciją vadinti ne prabangia vakarine, o prabangia dalykine. Sekretorė ar banko darbuotoja su I.Kvedarienės drabužiais atrodytų lyg deivė savo darbo vietoje.
Akivaizdu, kad dizainerei dar yra kur augti ir su vakarinės kolekcijos pristatymu ji kiek paskubėjo. Ankstesnės kasdienio stiliaus kolekcijos, paženklintos angelų piešiniais, buvo puikios ir pelnė Indrei pripažinimą tarp šou verslo žvaigždžių. Gal ties tokiu stiliumi I.Kvedarienei ir derėjo pasilikti.