GERIAUSIAI APMOKAMŲ MODELIŲ TOP 10

Šį kartą išsiaiškinome, kurių modelių darbas yra apmokamas geriausiai ir pateikiame 10 pačių brangiausių.

1. Gisele Bundchen.
Modelio honorarai vis auga, o jos reklmuojamų prekių pardavimai taip pat. Pavyzdžiui, kai ji pradėjo reklamuoti “Pantene” produkciją, pardavimai išaugo maždaug 40 %. Gražuolė taip pat bendradarbiauja su „H&M“, „Dior“, „Versace“, „Ipanema“ ir kitomis kompanijomis.

 

1

 

2. Heidi Klum .
Gražuolė, leidžianti sau nutraukti nebepatinkančias sutartis dėl paprasčiausios priežasties – atsibodo, ir dėl to beveik nepajuntanti pajamų sumažėjimo. Modelis 13 metų dirbęs su „Victoria’s Secret“, taip pat nevengia ir televizinių projektų. Ją galima pastebėti bendradarbiaujančią su „New Balance“, „Project Runway“, „Seriously Funny Kids“, „Next Top Model“ ir kitais.

 

2

 

3. Kate Moss.
Viena garsiausių pasaulyje modelių, dirbanti kartu su „YSL“, „Longchamp“, David Yurman“, „Rimmel“, „Vogue Eyewear“ ir kitomis garsiomis kompanijomis. Daug veiklos turinti gražuolė už savo darbą gauna milžiniškus honorarus.

 

3

 

4. Adriana Lima.
Gražuolė bendradarbiaujanti su „Victoria’s Secret“, „Loewe“, Brazilijos mados namais „Forum“ ir daugybe kitų projektų. Adrianos vieta tikrai ant podiumo, ši veikla jai patinka ir itin gerai sekasi.

 

4

 

5. Alessandra Ambrosio.
Ją visi atpažįsta kaip žavią „Victoria’s Secret“ atstovę. Gražuolė taip pat dirba su „Dolce & Gabbana“, „Moschino“, „Carlos Miele“, „Colcci“ ir kitais žinomais prekių ženklais.

 

5

 

6. Daria Werbowy.
Modelis, be kurio neįsivaizduojama „Lancôme Paris“ reklama. Taip pat ji garsina „Stefanel“, „Hudson Bay“, „Joseph“, „Versace“ ir kitas pasaulyje žinomas firmas.

 

6

 

7. Lara Stone.
Gražuolė garsėjanti kaip išskirtinis „Calvin Klein Inc“ veidas. Lara bendradarbiauja su „Prada“, „H & M“, „Donna Karan“, „Versace“, „Forum“ ir kitais. Jai šioje srityje tikrai šypsosi sėkmė.

 

7

 

8. Carolyn Murphy.
Modelis, galintis pasigirti sutartimis su „Estée Lauder“, „Fashion Island“, „Tiffany & Co“, „Tom Ford“ ir kitais. Išskirtinė modelio patirtis ir privalumas tai vaidmuo kine – Barry‘io Levinsono „Liberty Heights“.

 

8

 

9. Natalia Vodianova.
Modelis, kuris pristatinėja ir demonstruoja savo pačios kurtus drabužius. Negana to, ji ir apatinio trikotažo „Etam“ bei kvepalų „Guerlain“ reklaminis veidas.

 

9

 

10. Candice Swanepoel.
Ji – viena naujausių iš „Victoria’s Secret“ angelų. Taip pat gražuolė dirba su „Vogue“ ir „True Religion“. Būtent šie projektai labiausiai išgarsino modelį.

 

10