Ką modeliui reiškia pasitikėjimas savimi

Kalbant apie modelius, tai pasitikintys savimi modeliai vaikšto labiau pakeltomis galvomis, akių kontaktas su kitais žmonėmis būna tolygus ir konkretus, nenuleidžia akių, laikysena yra tiesi, nesusikūprinusi.
Pasitikėjimas savimi modeliui neužtikrina galimybės nebūti atmestam ar nepriimtam į tam tikras darbo pozicijas. Tačiau, netgi, jei jis yra atmetamas ir patiria nesėkmę, jis vis tiek nepraranda pasitikėjimo savimi. Vietoj savęs gailėjimo ir apgailestavimo dėl įvykusių nesėkmių, savimi pasitikintys modeliai supranta, kad čia yra tik laikinos nesėkmės ir yra dar labiau motyvuoti atlikti viską dar geriau, nes jie supranta, kad dar bus daug galimybių jiems tai padaryti.
Būna ir taip, kada modelis yra per daug savimi pasitikintis. Būti arogantiškam ir egoistui – tai ne tik yra nepriimtina, bet ir didžiulė kliūtis modeliui modelio karjeroje. Sąmoningumas – yra vienas iš labiausiai vertinamų modelių bruožų, nepriklausomai kokie sėkmingi modeliai jie yra. Sąmoningi ir savimi pasitikintys modeliai nenaudoja savo sėkmės kaip priemonės pažeminti kitus, sukritikuoti varžovą ar pareklamuoti nereikalingai ir gėdingai savęs.
Modelis, kuris nesijaučia nesaugiai šalia kitų konkurentų ir jie jam nesukelia jokios grėsmės, tai puikus pasitikėjimo savimi pavyzdys. Pasitikintys savimi modeliai neturi problemų bendraujant su kitais modeliais fotosesijų ar kastingų metu. Jie jaučiasi patogiai trumpų susipažinimų metu ar netgi užmezgant su kai kuriais modeliais ir ilgalaikes draugystes. Tie modeliai, kurie arogantiškai nukreipia žvilgsnį nuo kitų modelių, nenorėdami su jais pasisveikinti arba susipažinti, vietoj to, kad šiltai nusišypsotų ir atsakytų į jų pasisveikinimus, yra ne pasitikintys savimi modeliai, o turintys labai žemą savigarbą modeliai.
Pasitikintys savimi modeliai žino, kad kuo geresnę energiją skleidi kitiems, tuo geresni dalykai pas tave ateina. Jie žino šį posakį ir juo laikosi. Į modelių atrankas jie eina su didžiuliu pasitikėjimu savimi ir pozityviu nusiteikimu , kad būtent jie yra geriausi kandidatai šiam darbui. Jei jiems pasiseka atrankoje, jie labai didžiuojasi savimi, jei ne – per daug nenusimena, nes jie puikiai žino, kad atliko viską ką galėjo geriausiai. Vietoj gaišimo laiko galvojimui ką jie padarė ne taip, kas būtų, jeigu būtų, jie ieško kitų galimybių. O nesėkmę vertina kaip ženklą, kad taip ir turėjo būti, nes jų laukia geresnės galimybės ir pasiūlymai.
Kiekvienas savimi pasitikintis žmogus, ar tai būtų modelis ar ne, turi didžiulę įtaką kitiems. Tai yra užkrečiama, nes kai žmogus pamato kitą savimi pasitikintį žmogų, jis nori būti tokiu pačiu kaip ir jis.
Pasitikintys savimi modeliai yra puikūs lyderiai ir geriausi gyvi pavyzdžiai modeliams, koks nuostabus gyvenimas gali būti, kai tu pasitiki savimi ir pozityviai žiūri netgi į nesėkmingus dalykus.