KAIP ATRODYTI KASTINGO METU

Kastingai padeda užsakovams suprasti kaip iš tikrųjų modeliai atrodo, gyvai pamatyti jų kūno proporcijas, odos tipą bei įvertinti modelių bendravimo ir vaikščiojimo įgūdžius.
Kastingo metu neturite daug laiko palikti gerą įspūdį. Kiekvienas modelis turi tik kelias minutes, todėl labai svarbu gerai pasirodyti. Atrankoje visi nori jus matyti gerai pasiruošusį.
Pirmiausia įsitikinkite, kad jūsų veido oda atrodo gaiviai, neapkraukite veido per dideliu kiekiu makiažo. Rekomenduojama naudoti tik drėkinantį veido kremą, gerą maskuoklį ir šiek tiek tušo. Jokiu būdu nenaudokite daug akių šešėlių ir pudros. Jei labai apkrausite veidą, užsakovai gali pamanyti, kad jūs kažką slepiate. Jei turite problemų su oda, kelias dienas prieš kastingą atlikite veido procedūras, kurios padėtų išspręsti jūsų odos problemas.
Lygiai taip pat privaloma pasirūpinti savo nagais ir antakiais. Antakiai visada turi būti prižiūrėti, o nagai – atrodyti paprastai ir tvarkingai. Tai parodo, kad rūpinatės savimi ir suprantate savo darbą. Nagams galite naudoti – švelnius, rožinius arba neutralios spalvos lakus. Naturalūs plaukai taip pat vienas iš reikalavimų. Negarbanokite jų ir netiesinkite, jei norite galite susirišti plaukus į kasą arba kuodą.
Kai kalbama apie drabužius – nepersistenkite. Geriausia turėti vieną aprangą kastingams. Tai turi būti paprasta, klasikinė apranga. Dažniausiai patariama rinktis aptemptus džinsus ir vienspalvę (geriausiai juodą) maikutę ant šleikučių. Tokia apranga apibrėžia kūno linijas ir išryškina jūsų kūno formą.
Kalbant apie batus, galite dėvėti sau patogius batus, bet visada turėkite aukštakulnius. Būkite tikros, kad jūsų aukštakulniai jums patogūs ir mokate su jais vaikščioti. Jei pamiršite aukštakulnius, nebijokite, kastinge jums gali pasiūlyti aukštakulnius, tačiau, gali būti, kad su jais jums bus nepatogu.
Žinoma, bėgant laikui, sužinosite ką reikia pasiimti į kastingus, o ką ne. Norint išsiskirti – galite dėvėti ką nors savito, pavyzdžiui raudonus batelius, ryškius auskarus, švarkelį ar panašiai.