MODELIŲ MAKIAŽO TRIUKAI KIEKVIENAI DIENAI

Tačiau yra keli grožio triukai, kuriuos modeliai naudoja būtent tokiems atvejams, kada ilgoms grožio procedūroms neturi laiko. Visi šie triukai skirti kiekvienai merginai, tiek einančiai podiumu, tiek paprastai.
Įsitikinkite, kad jūsų antakiai visada atrodo profesionaliai. Jeigu jūsų antakiai yra tvarkingos formos – puse darbo jau padaryta. Plaukelius šukuokite į viršų ir užpildykite tuščias vietas su mažu šepetėliu. Tada juos vėl sušukuokite į viršų. Jei jūsų antakiai nepaklusnūs, naudokite gelį arba vašką. Visa tai labai paprasta ir nebrangu.
Paakiai, akių vokai, dėmelės ant veido. Būkite konservatyvi. Maskuojant, jūs tiesiog norite paslėpti bet kokį raudonį, paraudimą ar spalvos pasikeitimą. Nebūtinas kaukės pagrindas! Jei norite veidą užmaskuoti šiek tiek daugiau, tada prieš maskavimą galite naudoti drėkinamąjį veido kremą, suteikiantį švelnų atspalvį arba toniką.
Kokybiškas tušas. Yra makiažo priemonių, ant kurių taupyti pinigų tiesiog negalima! Vienas iš jų – tai tušas. Modelis privalo turėti gerą, kokybišką tušą, kuris galėtų pagelbėti įvairiose situacijose.
Paryškinti skruostikauliai. Jūsų natūrali odos spalva nulemia ar Jūs naudojate bronzantą ar šviesius skaistalus . Viskas priklauso nuo modelio odos tipo. Svarbiausia – nesugadinti veido balanso su skaistalais.
Tai yra keli triukai, kurie puikiai tinka skubantiems ir dažnai ilgoms grožio procedūroms laiko neturintiems modeliams.