Kaip pakoreguoti figūros trūkumus aksesuarais

Pabrėžti figūros pranašumus ir nukreipti dėmesį nuo trūkumų gali ne tik rinkdamasi tam tikrų siluetų ir spalvų drabužius, bet ir aksesuarus. Tinkami bateliai, rankinė ar papuošalai gali per akimirką patobulinti išvaizdą.
Didelės pėdos
Turinčioms didesnes pėdas kyla keblumų renkantis avalynę – neretai bateliai dar labiau išryškina pėdos dydį. Jei norite, kad šios atrodytų mažesnės, rinkitės batelius apvalia nosele ir venkite smailios. Taip pat nuo pėdų dydžio dėmesį padės nukreipti įvairios dekoro detalės: sagtelės, kaspinėliai, kitos spalvos bato noselė. Derindama avalynę prie drabužių atkreipkite dėmesį, kad bateliai nebūtų labiausiai dėmesį traukiantis akcentas, jie turėtų harmoningai derėti su apranga ir neišsišokti iš bendro įvaizdžio.
Trumpos kojos arba nedidelis ūgis
Kojos atrodys ilgesnės, jei avėsite aukštakulnius batelius, tačiau ką daryti, kai jums norisi komforto? Išbandykite pilnapades platformines basutes, jos patogesnės, nei basutės plonyčiais kulnais, tiks ir laisvalaikio bei sportiniai bateliai storu padu. Kita galimybė – derinti kelnių arba sijono ir batelių spalvą, taip sukursite ilgesnių kojų įspūdį.
Atsikišęs pilvukas
Aprangos detalėmis galima užmaskuoti ir atsikišusį pilvuką, svarbiausia jo neakcentuoti, nukreipti dėmesį kitur. Venkite diržų ir ilgų kaklo papuošalų, verčiau pasirūpink įdomesne rankine. Rinkitės tokią, kuri trauktų žvilgsnius: ryškią, šviesios odos, dekoruotą kutais, kniedėmis arba siūtą iš skirtingų spalvų odos. Išskirtinė detalė kaipmat nukreips dėmesį nuo apvalumų.
Apvalios šlaunys
Kad užmaskuotumėte plačius klubus ir apvalesnes šlaunis, reikėtų sukurti ilgesnių ir plonesnių kojų įspūdį. Čia pagelbės aukštakulniai bateliai, o ypač smailiomis noselėmis, šį sezoną jie vieni madingiausių. Drąsiai avėkite ir plokščiapadžius batelius smailėjančiais priekiais, jie taip pat liaunina kojas.

Nepamirškite, kad atitraukti dėmesį nuo probleminių vietų galite ir pasitelkdamos makiažo gudrybes. Šį pavasarį ir vasarą nebijokite išmėginti ryškesnių spalvų dekoratyvinės kosmetikos: lūpų dažų, akių pieštukų, skystų kontūrų ir vokų šešėlių. Tik išsirinkite vieną akcentą: ryškinkite arba akis, arba lūpas. Dar vienas slaptasis ginklas – ryškus nagų lakas, klasikiniu ar tamsesniu raudoniu nulakuoti nagai suteiks moteriškumo ir pasitikėjimo savimi.