Kokie vakariniai bateliai madingiausi šį sezoną?

Vasarą aktualios ne tik kasdienių, bet ir puošnesnių – vakarinių batelių tendencijos. Juk šiltuoju sezonu pasipila įvairios šventės, nuo išleistuvių, vestuvių iki romantiškų vakarienių po atviru dangumi.
BALTA
Pastaruoju metu garsenybės viena po kitos renginiuose ėmėsi rodytis baltais vakariniais bateliais. Itin efektingai atrodo balta kokteilinė suknelė arba elegantiškas kelnių kostiumas ir balti aukštakulniai. Seksualumo ir elegancijos įvaizdžiui suteiks aukštakulniai smailia nosimi, klasikinis variantas – juodai balti vakariniai bateliai. Ieškančioms universalumo puikiai tiks puošniai atrodantys baltos odos bateliai žemesne pakulne.
KŪNO SPALVA
Kūno spalvos bateliai iš mados padangės nesitraukia jau keletą metų, juos ypač pamėgo nedidelio ūgio aktorės ir Kembridžo hercogienė Catherine Middleton. Tokie aukštakulniai kuria ilgesnių kojų efektą, nes jų atspalvis tarytum susilieja su odos ir kojos atrodo akivaizdžiai ilgesnės. Kadangi kūno, smėlio ir pudros atspalviai priskiriami neutralių kategorijai, jie puikiai dera prie įvairių kitų spalvų, tad šie bateliai – dėmesio verta investicija.
GRIEŽTOS FORMOS
Sezono topas – aukštakulniai bateliai smailia nosimi, akimirksniu ne tik ilginantys kojas, bet ir suteikiantys figūrai grakštumo. Artinantis vasarai nebijokite eksperimentuoti ir puoštis ryškesniais bateliais: raudonais, mėlynais, rausvais ar jau minėtais baltais. Žinoma, niekuomet nepasigailėsite įsigijusi juodos spalvos smailius aukštakulnius.
DETALĖS

Dar viena pavasario ir vasaros tendencija – dekoruoti aukštakulniai, puošti sagtelėmis, kaspinėliais ir kitomis dėmesį traukiančiomis detalėmis. Taip puikus išsigelbėjimas turinčioms didesnes pėdas, nes dekoracijos ties batelio priekiu nukreipia dėmesį nuo pėdos dydžio. Taip pat dekoratyvūs bateliai įvaizdžiui suteikia ypatingo puošnumo, net atstoja papildomas puošmenas.
Kad susikurtum nepriekaištingą šventinį įvaizdį, pasidomėk ne tik vakarinių batelių tendencijomis, bet ir makiažo bei odos priežiūros priemonėmis. Atmink, kad visų pirma moterį puošia išpuoselėta oda, todėl ja reikėtų pasirūpinti intensyviai drėkinančiu kremu, serumu, kokybišku makiažo pagrindui bei veido odą koreguojančiomis priemonėmis. Taip pat savo kosmetinėje turėtum turėti ir prabangesnį vakarui tinkamą aromatą – tokį, kuris būtų išskirtinis kaip ir tu.