KAIP TURI ATRODYTI TOBULA MOTERIS?

Tam visai nereikia išleisti daug pinigų ar valandų valandas praleisti priešais veidrodį. Pateikiame kelis patarimus, kurie padės tau tapti tikra dievaite.

ŠYPSENA GELBSTI TAVE BET KOKIOJE SITUACIJOJE
Besišypsančios merginos pačios žaviausios. Šį teiginį galima išgirsti ir iš merginų, ir iš vaikinų. Šypsena puošia labiau nei prašmatniausi drabužiai ar aksesuarai. Vaikinai sako, kad besišypsanti mergina iš karto patraukia jų dėmesį, prie jos norisi prieiti ir užkalbinti. Tokios merginos atrodo linksmesnės, draugiškesnės, o dažnai ir jaunesnės.

ŽAISK SPALVOMIS
Nebijok savo aprangoje parodyti ryškių spalvų. Jos ne tik optimistiškai nuteikia, bet ir pakelia nuotaiką, suteikia enrgijos. Ryškios spalvos traukia dėmesį, asocijuojasi su teigiamomis emocijomis ir atrodo itin stilingai šį sezoną. Jei nedrįsti apsirenkti tokia apranga, bent jau priderink ryškų aksesuarą – rankinę, šalikėlį ar karolius.

KAD IR KAS NUTIKTŲ – PASITIKĖK SAVIMI
Vidinės moterų emocijos visada labai puikiai pastebimos aplinkinių. Ypač pastebimi tokie jausmai kaip baimė, laimė, pasitikėjimas savimi ir panašiai. Jų išraiškos išvaizdoje yra visiškai analogiškos. Būtent dėl šios priežasties niekada nenustok savimi pasitikėti. Atrodysi gerai, jei jausiesi gerai, o tai pastebės ir aplinkiniai. Nuginkluok juos savo vidine pusiausvyra!

IŠLIK MOTERIŠKA BET KOKIOJE GYVENIMO SITUACIJOJE
Moteriškumas tai nėra būtinai aukštakulniai bateliai, suknelės ir visada nepriekaištingas makiažas. Moteriškai atrodysi ir su lygiapadžiais bateliais, ir su paprastais marškinėliais, jei viską tinkamai suderinsi. Taip pat moteriškumą pabrėžia šviesios spalvos, tokios kaip kreminė, rausva, alyvinė, smėlio ir panašiai. Žinoma, akcentas, kuris visada pasiteisina ir atrodo nepakartojamai – ryškios raudonos lūpos. Tai klasika.