NE TIK LIEKNUTĖS MERGINOS GALI ATRODYTI STILINGAI!!!

Šį kartą paneigsiu mitą, kad apvalesnėms moterims ar merginoms reikėtų rinktis juodus, platesnius drabužius. Neva, jie paslepia figūros netobulumus. Nieko panašaus, tokie rūbai tik sukuria įvaizdį, tarsi jūs dėvite ne savo dydžio drabužius. Pateiksiu kelis patarimus, kurie padės suprasti, kad apvalesnių formų merginos taip pat gali sau rinktis drabužius iš daugybės įvairių variantų ir pamokysiu, kaip juos suderinti, kad pasiektumėte geriausią rezultatą.

Meskite lauk visus savo turimus itin didelius drabužius. Kaip minėjau, jie nelieknina, anaiptol, atrodote tarsi palapinėje. Rinkitės savo dydžio rūbus, nei per daug aptemptus, nei per daug laisvus.

Nebijokite dėvėti suknelių. Tik reikia mokėti pasirinkti tinkamą pagal savo figūros tipą. Jums reikėtų pabadyti laisvai po krūtine krentančių suknelių modelius. Tada paslėpsite figūros netobulumus.

Atsisakykite minčių vien apie juodos spalvos garderobą. Galite rinktis ir juodą, jei jūsų oda nepriekaištinga, bet jei turite problemų su ja, juoda spalva dar labiau tai paryškins. Geriau rinkitės mėlynus, raudonus, žalius atspalvius, kurie suteikia veidui švytėjimo įspūdį.

Jums puikiai tinka raštuoti drabužiai. Įvairūs raštuoti audiniai, ypač smulkesni raštai ar „išplaukę“, neaiškaus kontūro potėpiai traukia akį, o kartu ir maskuoja didesnes apimtis.

Rinkitės drabužius su V formos iškirptėmis. Juk jūs turite kuo didžiuotis, o tokia kaklo iškirptė suteikia subtilios romantikos iliuziją. Taip pat ji, atverdama kaklą, vizualiai jį ilgina ir jūsų figūra atrodo proporcingesnė.

Moteriškoms formoms puikiai tinka sijonai. Tiesą sakant, tinka net geriau nei kelnės. Todėl drąsiai rinkitės pieštuko formos sijonus žemiau kelių arba laisvus, šiek tiek papūstus sijonus, kurie pabrėžtų jūsų grožį.

Derinkite rankines ir batus tarpusavyje. Taip pat galite rinktis skrybėlaites, šalikėlius ir kitus aksesuarus, jie nukreipia dėmesį nuo probleminių jūsų kūno vietų. Beja, rankines geriau rinktis didesnes, o batus – storesniu kulnu.

Apvalesnėms moterims rekomenduojama dėvėti prasegtus švarkelius ar megztinius, nes tai vizualiai lieknina. Tai pat vizualiai apimtis mažina ir tinkamai pasirinktas spalvų derinys – tamsesnis švarkas, po kuriuo šviesesni drabužiai.

„Peplum“ tipo suknelės ar palaidinės. Jos tikrai sukuria lieknesnio liemens iliuziją, o tokios palaidinės puikai tinka prie jau minėto pieštuko tipo sijono. Atrodysite itin stilingai.