fbpx
Trečiadienis, 06 sausio 2016 09:44

Kauno renginių oazėje „Crystal Club“ įvyko konkursas Mis kovotoja 2015

Šių metų gruodžio 4 – ąją dieną būrys žmonių rinkosi į oazę „Crystal Club“ ne tik pasižiūrėti tarptautinis bušido S.W.A.T. 52 turnyro, kurį tiesiog privalote pamatyti bent kartą savo gyvenime. Ir ne dėl to, jog čia kovoja stipriausi Lietuvos kovotojai, bet ir dėl kartu vykusio konkurso „Miss Kovotoja 2015m“.

12 gražuolių, praėjusių visas 3 atrankas, pateko į „Mis Kovotojos 2015m“ finalą. Grožio konkurse panoro dalyvauti daugelis merginų iš visos Lietuvos. Atrankos vyko Šiauliuose, Utenoje ir Kaune. Bet tiktai nedaugelis pateko į tolimesnius etapus.

Kaip F. Lope De Vega yra pasakęs „Jėga nugali jėgą, o grožis nugali visus“, taip ir šiame konkurse vyravo aukšti grožio standartai, čia merginos turėjo ypač pasistengi. Joms reikėjo ne tik papozuoti, fotografuotis, pasirodyti ir pristatyti save, bet ir pasistengti užkariauti griežtos ir reiklios žiūri širdis.

Ir vis dėlto labiausiai iš dalyvių išsiskyrė 23 – trejų metų Simona Kateivaitė, kuri užėmė 1 – ąją vietą ir tapo „Mis Kovotoja 2015“. Nuo jos neatsiliko ir Greta Gražytė, kuri laimėjo vicemis titulą, antrąja vicemis“ tapo Gintarė Zizaitė, o „ Mis Publikos“ titulą laimėjo Laura Kaškonaitė, ir galiausiai „Mis Foto“ titulą, bet ne prasčiausią, užėmė Saulė Gabija Balsiukaitė.

Grožio konkurso atrankas tiesiogiai transliavo Delfi tv , taip pat pusfinalius stebėjo žymiausių naujienų portalų 15min.lt , delfi.lt , alfa.lt , tv3.lt , lrytas.lt , mieste.lt atstovai. Straipsniai bei video publikuojami visuose žymiausiuose naujienų portaluose. Atranką organizavo Agentūra Pegasus.

 

Skambinti