KOKĮ SIJONĄ RINKTIS ŠALTUOJU METŲ LAIKU?

Sijonas gali puikiai derėti ir žiemą, kartu su šiltais jaukiais merginų pamėgtais megztiniais. Terikia žinoti, kokie būtent sijonai mados ekspertų rekomenduojami šiam sezonui.

Midi (vidutinio) ilgio sijonas
Tikriausiai daugiausiai pagyrų sulaukęs derinys šių metų šaltajam sezonui – midi ilgio laisvai krentantis sijonas, ilgi auliniai batai, jaukus megztinis. Šilta, patogu ir praktiška. Tokį įvaizdį renkasi ir gatvės stileivos ir pasaulinio lygio žvaigždės.

Norint atrodyti idealiai, geriausia rinktis kontrastingų audinių svorių drabužius. Tada jie vienas kitą papildys. Pavyzdžiui, jei megztinis labai masyvus ir sunkus, prie jo derinkite lengvą sijoną ir rinkitės minimalistinius aksesuarus. Oversize tipo megztiniai puikiai atrodo kartu su klostuotais sijonais ir mažomis moteriškomis rankinėmis – delninėmis.

Pieštuko formos sijonas
Nors buvo laikas, kai pieštuko formos sijonas daugeliui asociavosi su biuro apranga, bet dabar tai stiliaus etalonas ir būtinybė kiekvienos moters įvaizdyje. Tokį sijoną galima dėvėti įvairiausiomis progomis.

Prie tokio sijono puikiausiai tinka smailėjantys bateliai ir laisvai krentatntis megztinis. Įvaizdis, kai tokie sijonai buvo segimi su itin prigludusia viršutine dalimi savo pozicijas jau užleido šiam naujam ir modernesniam drabužių duetui.