VALENTINO DIENOS ĮVAIZDIS

Šios spalvos iš karto ir asocijuojasi su meilės diena, bet negana to, yra dar ir vienos stilingiausiųjų šį sezoną. Rinkis jas ir tikrai sužibėsi bei atrodysi nepriekaištingai.

Ryški raudona.
Sodri raudona spalva savo populiarumu nenusileidžia visur ir visada lengvai priderinamai juodai. Raudona suknelė kaip ir juoda turėtų būti kiekvienos moters spintoje. Ji simbolizuoja meilę, aistrą, todėl idealiai tinka šiai meilės dienai. Raudonai apsirengusi moteris niekada neliks nepastebėta, raudona spalva kalba pati už save, jos niekas neužgoš. Tai stiprios ir pasitikinčios savimi moters spalva.

Raudona spalva yra tikra šių metų karalienė. Kadangi ji pati yra labai intensyvi, prie jos verta rinktis šiek tiek ramesnių atspalvių papuošalus. Tada įvaizdis atrodys rafinuotai ir subtiliai.

 

Saldi rožinė.

Anksčiau vyravo nuomonė, kad rožinė spalva simbolizuoja vaikiškumą ir naivumą, nekaltumą. Dabar ši spalva turi visai kitokią reikšmę žmonių savimonėje. Rožinė tai raudonos ir baltos junginys, ji simbolizuoja meilę, ramybę ir moteriškumą. Ši spalva puikiai tinka nenorinčioms atrodyti taip ryškiai kaip su raudona, bet norinčioms neparasti moteriškumo ir viliokliškumo.

Rožiniai atspalviai gali varijuoti nuo švelnių pastelinių iki ryškių, drąsių, neoninių. Rinkitės kas labiausiai tinka jums, nes mados ekspertai nė vieno neišskiria kaip stilingesnio ir vertesnio dėmesio varianto.