KOKIĄ RANKINĘ RINKTIS ŠĮ SEZONĄ?

Rankinių mados keičiasi kaip ir visų kitų aksesuarų, drabužių ar batų. Kokias rankines rinktis šį sezoną? Žinoma, jūs galite rinktis net iš kelių stilingų variantų, bet atkreipkite dėmesį, kad stilistai šiuo metu laikosi nuostatos – arba tikrai didelė, arba tikrai maža rankinė.

Keli tikrai verti dėmesio pasirinkimai:

ITIN DIDELĖ OVERSIZE TIPO RANKINĖ
Tokios rankinės mados topuose karaliauja jau ne pirmus metus. Šiuolaikinės veiklios moterys jas mėgsta, nes šios rankinės labai praktiškos ir talpios. Būtent dėl to, kad jų pagalba šalia savęs gali turėti begalę reikalingų daiktų bet kurioje vietoje. O taip pat, tokia rankinė atrodo labai stilingai ir šiuolaikiškai.

NESTANDARTINĖS, ĮDOMIŲ FORMŲ RANKINĖS
Rankinė, kurios forma išsiskiria iš kitų. Nestandartinė, kitokia, neįprasta – puikūs apibūdinimai stilingai šio sezono rankinei. Jei nebijai ekperimentuoti, dar apsirišk jos rankeną ryškia šilkine skarele.

RANKINĖ, BESILAIKANTI ANT JUOSMENS
Tai tikra naujovė mados pasulyje. Šios rankinės tikrai neprimena 9 – ajame dešimtmetyje mėgtų ant juosmens segimų piniginių. Dabartinės juosmens rankinės yra subtilios, elegantiškos ir labai moteriškos. Tokios rankinės kartais nešiojamos ir vietoje diržo, nes tikrai puikiai atrodo tiek prie suknelės, tiek ir prie palto.

STRUKTŪRIŠKOS RANKINĖS TRUMPA RANKENA
Tokia rankinė, kuri verčia pasitempti ir jaustis tikra dama. Nedidelė, bet kartu ir labai talpi. Visada elegantiškai nešama rankoje, o ne ant peties. Atrodo, šios rankinės niekada neišeina iš mados. Pasirinkus būtent tokią rankinę, būtinai derink drabužius ir batus.

DEKORACIJOMIS PUOŠTOS RANKINĖS
Taip, dekoruoti galima bet kurio stiliaus ar tipo rankines. Dekoracijos iš pradžių užkariavo drabužius, o dabar jau ir rankines. Kuo dekoro daugiau, kuo jis ryškesnis ir įvairesnis – tuo geriau. Dekoravimui tinka akmenukai, kristalai, aplikacijos, siuviniai, piešiniai…. Svarbu, kad išsiskirtumėte iš minios ir jaustūmėtės puikiai.

LABAI MAŽOS RANKINĖS
Tokios mažos, kad į jas sunkiai tilps net tavo telefonas. Greičiausiai įsidėsi raktus arba lųpų balzamą ir daugiau niekas nebetilps. Nors tokios mažytės rankinės iš tikrųjų nėra nei praktiškos, nei patogios, bet atrodo tikrai gražiai. Rinkis mažą mielą rankinę ir visus nereikalingus daiktus palik namuose.