Madingiausi vasaros galvos apdangalai

Ką daryti, kai karštis lepina, o atrodyti įdomiai ir stilingai norisi, tačiau be galo tingisi? Atsigręžkite į galvos apdangalus! Šios mažos smulkmenos gali kardinaliai pakeisti net patį nykiausią stilių.
Amerikietiškojo beisbolo kepurė
Sportinė kepuraitė turi daug privalumų: ji ne tik tinka nepriekaištingam kasdieniam įvaizdžiui sukurti, bet ir neužima laiko (užsimaukšlinti ją ant galvos pakanka vos kelių sekundžių). Be to, kiekviena kartais neišvengia „blogų plaukų“ dienos. Tokia kepurė – greičiausia pagalbininkė, kai vasarą reikia skubėti į lauką. Pamirškite laikus, kuomet visos kepurėlės buvo puošiamos skirtingų komandų pavadinimais – šiandien galite rasti subtilių ir stilingų kepurių: nuo spalvingų raštų iki impresionistinių gėlių motyvų.
Tradicinė šiaudinė skrybėlė
Jei turite tokią spintoje ir jau kurį laiką vis nulydite žvilgsniu išeidamos iš namų – nebeverta abejoti! Šiemet tokios skrybėlės populiarios ne tik paplūdimiuose, bet ir dizainerių kūryboje. Vadinasi, po to jos iškart keliauja į parduotuves ir netgi miesto gatves. Šiaudinė skrybėlė nebūtinai turi būti nuobodi. Įdomumo jai suteiks dryžiai ar kitos medžiagos, pavyzdžiui, šilko kaspinas, juosiantis šio galvos apdangalo kraštus.
Žaibiškai pastaraisiais metais išpopuliarėjusi rusų dizainerė Uljana Sergejenko – gatvės stiliaus ikona. Ji puikiai atpažįstama gatvėje dėl išraiškingų savo bruožų ir dar įsimintinesnio stiliaus. Tradicinius rusų liaudies siluetus ir netgi „matrioškiškas“, kaip ji pati vadina, sukneles moteris maišo su šiuolaikiniais aksesuarais bei aukštakulniais, nuolat prikaustydama visuomenės dėmesį. savo pavasario ir vasaros aukštosios mados kolekcijoje U. Sergejenko prie aprangos derino ne ką kitą, o didžiules šiaudines skrybėles.
Skarelė – tarsi iš seno kino filmo
Ta pati U. Sergejenko, kurią kiek anksčiau minėjome, be galvos apdangalų dažnai nė kojos nekelia iš namų. Šilkinė skarelė saugos plaukus nuo saulės ir vėjo bei bus tinkamiausias pasirinkimas išsiilgusioms elegancijos. Tetrūksta tik tamsių saulės akinių dideliais stiklais!
Nesvarbu, koks jūsų plaukų ilgis – liemenį siekiančios garbanos ar trumpa berniukiška šukuosena – skaros tinka kiekvienai. O kur dar raštų ir spalvų įvairovė… Šią vasarą madingiausi taškučiai, subtilūs leopardo kailio rašto atspaudai ir pastelinės spalvos…
Militaristinės kepurėlės
Karininko ar net policininko tarnybinę kepurę primenantys galvos dangalai – dar viena mados naujiena. Tokios kepurės, anaiptol, nėra tamsių žalių ir mėlynų atspalvių. Amerikiečių dizainerė L’Wren Scott, pavyzdžiui, jas derina prie ryškiaspalvių suknelių, sukurdama iš tolo pastebimas mėlynas ir geltonas kepures, puoštas raštais ir medžiaginiais kaspinėliais.
Laukiniai dalykai
Ar pamenate, kai prieš kelerius metus dizaineris A. Elbaz prancūzų mados namuose Lanvin sumanė papuošti manekenes rausvomis kokteilių suknelėmis ir dirbtinėmis triušių ausytėmis?.. Ši mados užgaida kartais vis grįžta į mados tendencijų sąrašą. Šiemet tai – nedidelės ir žaismingos kepuraitės, puoštos katės ausimis, jau paplitusios ir prekybos centrų lentynose.
Tiesiog juoda skrybėlė – rimtai bohemiškai merginai
Jei iki šiol nieku gyvu nenešiodavote kepurių ar skrybėlių, tačiau pajutote, kad metas išbandyti ir norite pradėti nuo neekscentriškos klasikos – juoda skrybėlė kaip tik jums! Jos formą rinkitės pagal galvos formą, savo stilių ir netgi drąsą – tai gali būti vyriška fedora, juodas katiliukas ar net svajingai bohemiška plačiakraštė skrybėlė.
Spalvota kepurė
Paprasta kepurėlė, dar kitaip vadinama beanie, pastaruoju metu, regis, yra vienas geidžiamiausių pirkinių. Jas ypač mėgsta slidininkai kalnų kurortuose, stilingieji italai gatvėse jas dėvi tik pilkas, juodas ir tamsiai mėlynas, na, o tendencijas gaudantys stileivos įbėrė spalvų ir dabar gatvėse šmėžuoja su ryškių ir nuotaikingų rožinių, geltonų, žalių bei mėlynų atspalvių kepurėlėmis. Jei šis variantas jums pernelyg sportiškas – ir plona vasariška (ar netgi nerta!) beretė gali būti puiki alternatyva.
Gėlių vainikas-lankelis
Nors nuo saulės toks aksesuaras kažin ar apsaugos, jo populiarumui tai nekenkia. Kas galėjo patikėti, kad melancholiškos dainininkės Lanos del Rey įvaizdį pamažu pradės sekti ir kopijuoti visas pasaulis? Puošitės pačios ar paliksite paauglėms dukroms – spręsti jums. Šiandien tai yra visuotinė tendencija, be kurios ši vasara nebeįsivaizduojama.