Modeliai ir nesveikas maistas

Problema ta, kad kuomet žmonės pamato, kad modelis užkandžiauja, pavyzdžiui – „McDonalds“ restorane arba picerijoje, jiems tai jau pradeda nebepatikti, nes jie ima pavyduliauti – kodėl modeliams šitaip lengvai pavyksta išlaikyti tokias kūno formas, nesilaikant griežtos dietos ir į modelių užkandžiavimą nesveiku maistu – pradeda žiūrėti su pavydu ir negatyviai.
Be abejo, nesveikas maistas kenkia tiek psichinei, tiek fizinei žmogaus būklei, tačiau kiekvienas kartais užsimano pasmaguriauti dideliu mėsainiu su bulvytėmis, picos gabalu ar plytele šokolado ir už tai paprastų žmonių niekas nekritikuoja. Tačiau, kuomet tai daro modeliai – žmonės į juos žiūri kaip į nusikaltėlius, kas modelius verčia jausti didžiulę gėdą dėl to suvalgyto picos gabalo. Taip tikrai neturėtų būti, modeliai lygiai tokie patys žmonės kaip ir visi, todėl jie taip pat kartais užsimano „sulaužyti taisykles“ ir palepinti save.
Yra modelių, kurie visada maitinasi sveikai, nes jie jau gyvena holistinį gyvenimo būdą ir tai nieko blogo, tačiau nieko blogo ir tai, kad kai kurie modeliai kartais leidžia sau pasilepinti tuo, kas jiems skanu, nors tai ir nėra sveika. Net modelis Gigi Hadid leidžia sau bent kartą į savaitę pasilepinti dideliu, sultingu mėsainiu.
Kada pradedama valgyti sveiką ar nesveiką maistą, vien dėl to, kad kažkas kitas tai daro, norėdami įtikti kažkam ar tiesiog užgydyti maistu iškilusias negatyvias emocijas – tuomet tai jau tampa problema.
Kol modelis leidžia sau suvalgyti kartą per savaitę mėsainį, picą ar šokolado plytelę, tai darydamas – tiesiog norint save palepinti, pasimėgauti, tuomet čia nėra nieko blogo, nes modelis po šio pasilepinimo vėl galės grįžti į savo sveikos mitybos „vėžes“. Ir dėl to gėdintis tikrai jokiu būdu nereikia, todėl modeliai, eikite ir suvalgykite po mėsainį!