Išbandymai, po kurių kai kurie modeliai palūžta

Jie gali prarasti pasitikėjimą savimi visam laikui ir nesvarbu ar modeliai yra laisvai samdomi, ar priklauso modelių agentūrai. Tačiau jie turi suprasti, kad tai yra natūralu modelių pasaulyje. Net geriausi modeliai kartais būna atmesti ir nepriimami į projektą.
Ir tai yra visiškai normalus dalykas. Modelių atmetimas vyksta kiekviena dieną ir jie turėtų į tai žiūrėti kaip į paprastą darbo dieną, kuri kartais yra daugiau sėkminga, kartais mažiau. Modeliai neturėtų stipriai to sureikšminti, kad netektų patirti didelio streso ir nusivylimo. Geriausias būdas atsigauti modeliui po atmetimo – tai dar labiau stengtis ir judėti į priekį. Bus dar daugybė kitų galimybių patekti į projektą, todėl nuleisti rankų nebūtų protinga. Būna laikų, kai modeliai negauna užsakymų savaitėmis arba net mėnesiais. Nors tai skamba ir labai liūdnai, tačiau tokia jau yra modelių realybė, su kuria jiems nieko kito nelieka kaip susitaikyti ir ją priimti. Susitaikius, jiems bus tik lengviau gyventi ir atsigauti po kiekvieno projektų atmetimo.
Jeigu atsitinka taip, kad modeliui pradeda pastoviai nesisekti ir jis mano, kad tai galbūt turi savo priežastį, tuomet reiktų atsisėsti ir ramiai apgalvojus viską, įvertinti save. Galbūt kažką darote netinkamai, galbūt kažkur darote tą pačią klaidą ir būtent dėl to būnate atmestas atrankose.
Tačiau per daug nepersistenkite savęs analizuodami, jei viską apgalvoję neįžvelgsite savo klaidos, tuomet vadinasi Jūs jos ir nedarote. Nesinerkite iš kailio ieškodami kaltų , tiesiog visas mintis sutelkite į ateitį, į tikslą ir jo siekite, negalvodami apie praeitį.
Kartais modelių atmetimas gali būti ir labai naudingas. Jis užgrūdina modelius, padaro juo stipresnius, aktyviau siekiančius savo tikslo.
Užtrunka nemažai laiko, kol naujokai modeliai išmoksta valdyti savo nusivylimą po nepavykusių bandymų patekti į projektą. Tam reikia užsiauginti „storą odą“ ir įgauti daug pasitikėjimo savimi. Kiekvienas modelis turi žinoti vieną dalyką, kad kiekvieną projektą, į kurį modelis nepateko, gali pakeisti kitas toks pats geras arba net dar geresnis, todėl nuleisti rankų tikrai nereikėtų.