Modeliai ir jų plaukų priežiūra

Kai kurie modeliai mano, kad sveiki plaukai nevaidina didelės rolės modelių pasaulyje, tačiau yra atvirkščiai – sveiki modelio plaukai – tai kaip glaistas ant torto. Sveiki ir švytintys modelio plaukai gali pagerinti fotosesijos kokybe visu 100 %, jau nekalbant kaip sveiki modelio plaukai gali suspindėti per mados pasirodymus. Tikrai nėra gražu žiūrėti į modelį, kurio įspūdingas veidas, ideali figūra ir netvarkingi, neprižiūrėti plaukai. Jeigu modelis nori save parodyti iš geriausios pusės, jis turi ir pasirūpinti atrodyti nepriekaištingai.
Juk nei vienas nenori, kad jų plaukai atrodytų netvarkingi, nušiurę, aplūžinėję ir blankūs. Kartais tokių plaukų net nepavyksta užmaskuoti retušuojant. Kuo sveikesni yra modelio plaukai, tuo mažiau darbo tenka fotografui ir visai komandai.
Vienas iš geriausių sveikų plaukų išlaikymo būdų – tai sukurti kasdienę plaukų priežiūros rutiną. Tie modeliai, kurie jau turi savo plaukų priežiūros rutiną ir žino kas tinka jų plaukams – viskas gerai, bet yra tokių, kurie dar nežino ir nėra atitaikę teisingų priemonių ir produktų savo plaukams. Modeliams, kurie nežino kas tinkamiausia būtų jų plaukams, geriausiai padėtų pačių modelių plaukų stilisto konsultacija. Tačiau konsultacija neturėtų būti produktų reklamavimas, pavyzdžiui, salone dirbanti modelio plaukų stilistė gali rekomenduoti modelio plaukams produktų būtent iš salono, kuriame ji dirba, tačiau modeliui reiktų tik patarimo kaip tvarkytis su plaukais kasdien, kad jie būtų sveiki ir švytintys.
Kai ateina laikas rinktis produktus plaukų priežiūrai, galima išbandyti kelis skirtingus ir pasižiūrėti, kuris yra tinkamiausias plaukams.
Kondicionieriai atgaivins bet kokio tipo plaukus. Kondicionieriaus naudojimas bent kartą per savaitę išlaikys plaukus stiprius ir sveikus. Išsirinkti kondicionierių kiekvienas gali pagal savo poreikius. Kiekvieną kondicionierių reikia naudoti pagal jo instrukciją. Dažniausiai kondicionierių ant plaukų reikia palaikyti apie 5 – 10 minučių, tuomet plaukus nuplauti.
Jei modelis turi blogų plaukų įpročių, nedelsiant privalo jais atsikratyti. Į blogų įpročių sąrašą įeina nuolatinis plaukų lietimas ar pirštų braukimas per juos, susuktų plaukų sruogų čiulpimas, pastovus plaukų tiesinimas arba garbanavimas. Visa tai daro didelę žalą plaukams, todėl šitų neteisingų įpročių būtina atsikratyti.