Pirmieji kūdikio modelio žingsniai

Patys pirmieji kūdikio modelio žingsniai kartais prasideda Instagram ar Facebook  paskyrose. O gal net Jūsų kūdikis turi savąją paskyrą? Galbūt susimąstėte, kad mažylio veikla gali būti vertinama daugiau nei keletas patiktukų čia ar ten.

Pastaruoju metu socialinė žiniasklaidos aktualijos sąlygoja ir kūdikių modeliavimo atsiradimą. Pavyzdžiui, užsienio žymūs asmenys (Brooke Shields, Natalie Portman, net Andersonas Cooperis) buvo kūdikiais modeliais.

Ekspertai rekomenduoja vertinti kūdikio pozavimą prieš fotoaparatą daugiau nei tik šypseną. Jeigu ketinate leisti vaikui išbandyti savo jėgas kūdikio modeliavimo srityje ir svarstote koks geriausias būdas tai pradėti, rekomenduotini keletas patarimų.

Kaip priversti savo kūdikį pradėti modelio darbą

Svarbiausias vaidmuo priimant kiekvieną vaiko modelio karjeros sprendimą tenka tėvams ar  globėjams. Svarbiausias pirmasis žingsnis: surasti žinomą modelių agentūrą. Pirmiausiai reikia įsitikinti, ar įmonė yra patikima. Nesvarbu: ar norite pateikti nuotraukas, ar ieškote agento. Tam, kad įvertintumėte esamas agentūras, ieškokite skirtingų įmonių svetainių, skambinkite, susitarkite dėl vizito asmeniškai. Dažniausiai patikimos agentūros paprašys nedidelio procento dalies nuo kūdikio uždarbio.

Papildomi dalykai, kurių galima tikėtis

1. Daug popierizmo: geras agentas ar patikima agentūra tiksliai pasakys kokias formas  turite užpildyti. Turėsite nuolat atnaujinti savo kūdikio nuotraukas. Daugelis agentūrų  rekomenduoja kūdikių nuotraukas naudojant paprastus drabužius ir baltą foną.

2. Taip pat bus reikalinga vaiko banko sąskaita ir darbo dokumentai, ir gydytojo  leidimą. Taip pat pasidomėkite darbo įstatymais.

3. Įkainiai už kūdikio darbą gali skirtis priklausomai nuo projekto ir prekės ženklo biudžeto.

4. Sužinokite koks kūdikio temperamentas. Skirkite šiek tiek laiko pasidomėti bet kurios modelių agentūros svetaine. Pastebėsite, kad dauguma kūdikiuose ieško “kažko”. Norima surasti vaiką,  kuris  bendrauja su fotoaparatu, kuris puikiai dirba su suaugusiais, kitais vaikais. Nuolatos atkreipiamas dėmesys į šypseną.

Kitaip tariant, jeigu kūdikis yra bendraujantis, mėgsta būti tarp naujų  žmonių ir draugiškai ar  priimtinai reaguoja į fotoaparatus, tai  fotosesija padės apsvarstyti, ar modeliavimas yra tinkamas  sprendimas.

5. Tikrinkite savo lūkesčius. Dažniausiai tikimasi tokių nuotraukų kaip reklamose ar svetainėse: daug juoko, keletas fotoaparato blyksnių ir mielų nuotraukų. Tačiau taip būna ne visada. Ir tėveliams ar globėjams būtina numatyti ir kitokias patirtis, vertinti savo norus ir galimybes. Ekspertai rekomenduoja nusiteikti ilgam laukimui arba dalyvauti projekte už nedidelį atlygį. Dažnai tai kelia stresą ir vaikams, ir tėveliams.

6. Kai kurios šeimos, kurių vaikučiai modeliauja, rekomenduoja planuoti. Ir tai daryti būna iššūkis. Dažnai modelių agentūroms būtina pranešti apie savo galimybes iš anksto.

7. Pirmenybę teikite kūdikio saugumui. Sekite ir stebėkite, kad būtų patenkinti mažylio sveikatos ir saugos poreikiai. Pavyzdžiui, kai kurios studijos gali būti tinkamos būtent kūdikiams. Kitose fotosesijų erdvėse gali nebūt šių savybių ir tokiais atvejais turėtumėte atnešti viską ko Jums ar kūdikiui reikia. 

8. Ir taip pat svarbu, kad niekada neleistumėte, kad kūdikis būtų atskirtas nuo Jūsų per filmavimą ar fotosesiją.


9. Kiekvienas vaikas yra skirtingas ir tai yra šeimos sprendimas, ar pradėti mažylio modeliavimą.  Tai gali būti  nuostabi proga, jeigu manote, kad kūdikiui patiks fotosesijos  atmosfera ir esate atviri iššūkiams.