Niujorko mados savaitė siūlo skęsti prabangoje

Tokios puošnios Niujorko mados savaitės pasaulis seniai neregėjo. Šimtai metrų šilko, nėrinių ir tūkstančiai karoliukų buvo sunaudota ne veltui.
Gausybė mados žinovų tiesiog negalėjo negirti ir nesistebėti 2015–2016 metų rudeniui ir žiemai kolekcijas pristačiusiais dizaineriais. Aišku viena: šaltąjį sezoną nebus galima apsieiti be prabangių derinių, jaukių mezginių ir modernaus romantiško įvaizdžio.
Kartu su žiema į spintas grįš ir kiek blankesnės ar net niūrios, tačiau sodrios spalvos. Tačiau tai nereiškia, kad teks atrodyti nuobodžiai. Beveik sutartinai šaltajam sezonui dizaineriai pateikė ir gana aiškią spalvų gamą: garderobe turėtų atsirasti intensyvios mėlynos, jūros mėlio, vyno, smėlio, raudonos ir, žinoma, juodos bei baltos.
Prabangios ir elegantiškos suknelės neužgožė ir toliau mados viršūnėje karaliaujančio rokenrolo stiliaus. Bet tai nereiškia, kad ir kasdien reikėtų blizgėti nuo galvos iki kojų. Savotiška nerašyta taisykle jau tapo podiumo ir gatvės mados derinimas. Ji nebuvo sulaužyta ir per mados savaitę.
Duoklė buvo atiduota ir sportiniam stiliui bei minimalizmui. Svarbiausia, kad ateinantį šaltąjį sezoną būtų išlaikyta elegancija, net jei ir avėsite kai kurių mados namų pasiūlytus gremėzdiškus aulinius ar platforminius aukštakulnius.

Dar du Niujorko mados savaitės metu ryškiai dominavę pasiūlymai, kuriuos verta įsidėmėti: viršutiniai drabužiai aukšta apykakle ir asimetriški modeliai.