PASIDARYK NUOSTABŲ ŠVENTINĮ MAKIAŽĄ PATI

Pateikiame vertingiausis patarimus kaip šventinį makiažą pasidaryti nepriekaištingai ir sužibėti vakarėlyje. Štai visi makiažo potėpiai iš eilės:

1. Makiažą pradėkite nuo akių, negalėkite akių šešėlių. Pirmiausiai ant vokų reikia užtepti šešėlių pagrindą, taip patys šešėliai išsilaikys ilgiau ir nenubyrės visą vakarą ir net naktį. Pagrindą reikia tepti iki pat antakių, neužmirštant ir vidinių vokų kampučių.

2. Šešėliais padenkite visą viršutinį akies voką. Jei reikės, pasitaisykite formas ir pavalykite šešėlių perteklių.

3. Juodu pieštuku apibrėžkite visą akį ir lengvai patrinkite linijas, kad jos truputį išplauktų ir nebūtų labai griežtos.

4. Metas paryškinti, o tiksliau, pablizginti akis. Šventiniam įvaizdžiui labiausiai tinka blizgūs šešėliai. Norint, akd makiažai puikiai atrodytų visą naktį, geriau naudokite pigmentą. Nedideliu akių šešėlių teptuku paimkite aukso spalvos pigmento ir juo padažykite vidinį akies kamputį. Jei norite atrodyti kitaip ir traukti visų žvilgsnius, pasidarykite įdomesnį makiažą – ant auksinio pigmento uždėkite plonytes auksinės folijos juosteles. Jos lengvai prilips, o jūsų akys atrodys stulbinamai.

5. Blakstienoms paryškinti naudokite juodą blakstienų tušą. Geriausia juo blakstienas pertepti kelis kartus.

6. Pats laiaks ant veido tepti makiažo pagrindą. Jis turėtų būti itin kokybiškas, kad šventei besitęsiant iki ryto, jūsų makaižas išliktų tobulas. Žinoma, visada patartina rankinėje turėti kompaktinės pudros ir servetėlių, kad\, esant reikaliui, galėtumėte pasikoreguoti makiažą.

7. Kadangi akys dažomas ryškiai, lūpas dažyti patariama natūraliai rausva spalva ir viršutinę lūpą švelniai pertepti auksine šviesą atspindinčia pudra.

8. Skruostikaulius paryškinkite bronzinės spalvos pudra, o smilkiniams ir po antakiais puikiai tiks priderinta šviesą atspindinti pudra. Atrodysitet tarsi deivė.

9. Viską užtvirtinkinte makiažą fiksuojančiu purškikliu.