Pavasario raštai: gėlės ir dryžiai

Sezono raštai – dryžuotos juostos – tiesėsi ir akis traukė kone visose mados savaitėse, ką jau kalbėti apie svečių gatvės stilių. Nebijokite net plačių suknelių, nes dryžiams, regis, šį sezoną leistina viskas.
Keli įdomesni variantai, kaip galite atnaujinti pabodusį dryžuotą motyvą: rinkitės spalvotus dryžius, išlaikykite vieną spalvos gamą (pvz., jei palaidinė vertikaliais rožiniais bei raudonais vienodo pločio dryžiais, tai kelnes pasirinkite raudonos spalvos ir pan.), priderinkite metalu žibančius plokštelių vėrinius ar netgi pasidabruotą palaidinę.
Žinoma, klasikinė ir elegantiškomis atostogomis alsuojanti dryžių variacija visuomet bus mėlyna ar balta. Tačiau žaismingas chaosas bei eklektika irgi sveikintini – stilizuokite šį raštą drąsiai ir visai netikėtai galite atrasti net labai malonių akiai variantų.
Ką gi, mažiausiai stebinanti naujiena, kad gėlės ir vėl grįžo. Tačiau, kaip ir kiekvieną sezoną, taip ir šį pavasarį norisi šviežio varianto, kaip žiedų ir augalų motyvus aprangoje pritaikyti naujai, originaliai ir šiek tiek netikėtai.
Šį sezoną yra du pagrindiniai gėlių dėvėjimo būdai. Pirmasis – dideli, ryškūs, tarsi spalvose įmirkyti žiedlapiai. Tokius atrasite „Altuzarra“, Carolinos Herreros, Michaelio Korso ir netgi detalių šiaip jau nemėgstančios Victorios Beckham kolekcijose. Perdėti, išryškinti ir žydintys floros kūriniai provokuojamai švyti ant vakarinių suknelių ar kostiumų – o tai ne taip jau įprasta.
Antrasis variantas – gėles šonan ir dėmesys į lapiją. Pavyzdžių apstu – nuo „Rag & Bone“ iki Yigal Azrouel ar dizainerės Diane von Furstenberg kolekcijų (žr. į mėlyną dizainerės suknelę viršuje koliaže, dekoruotą baltų lapelių raštu). Gėlės šiemet – anaiptol ne romantiškas ir pernelyg mergaitiškas ar kuklus, bet stiprus ir nepriklausomas raštas. Galite tuo neabejoti, jei iki šiol dar nesiryžote pasipuošti kuo nors gėlėtu.