RŪPINKITĖS SAVO GROŽIU

Nors atrodo, kad tikrai gerai žinote, kaip rūpintis savimi, bet yra patarimų, kuriuos reikėtų žinoti ir jais naudotis. Taigi, kokias dažniausiai klaidas darote?

NAUDOJATE PER DAUG VEIDO PRIEŽIŪROS PRODUKTŲ
Jei veido odai prižiūrėti naudojate labai daug produktų, tikėtina, kad tai gali odą suerzinti ir rezultatas bus visiškai priešingas tam, kokio tikitės. Ypač tai pastebima, jei naudojamų produktų sudėtyje yra aktyvių ingridiebtų. Taigi, apsispręskite, kurie produktai jums iš tikrųjų reikalingi, o kurie tik puošia lentyną.

 

NEAPSAUGOTE ODOS NUO SAULĖS
Nors mūsų šalies klimatas ir nėra labai saulėtas ir karštas, odą saugoti vis tiek reikia. Saulėtomis dienomis būtina teptis apsauginiu kremu nuo saulės, kurio SPF bent jau 30. Jei keliaujate į šiltesnio klimato šalis, patariama rinktis stipresnę apsaugą.

 

PER DAŽNAI NAUDOJI ODOS ŠVEITIKLĮ
Žinoma, odą nušveisti tikrai reikia, bet tai neturėtų būti kasdienis įprotis, o taip pat naudoti reikia tik švelnius prausiklius. Naudojant per stiprius šveitiklius, gali pašalinti apsauginį sluoksnį – natūralius aliejus – nuo jos paviršiaus ir taip paskatinti greitesnę riebalų gamybą ar išbėrimus, spuogelius, odos paraudimą bei kitus nemalonius reiškinius.

 

VEIDĄ PRAUSIATE PER KARŠTU VANDENIU
Kad ir kaip gera pasimėgauti karšto vandens malonumais, o ypač šaltuoju sezonu, nereikėtų tuo per daug piktnaudžiauti. Karštas vanduo gali išsausinti ploną veido odą ir pridaryti įvairių problemų. Geriau veidą prausti kambario temperatūros ar kiek vėsesniu vandeniu.

 

MAIŠOTE PRODUKTUS
Ar žinote, kad negalima tepti kelių sluoksnių produktų vieno iš karto po kito? Reikia leisti jiems įsigerti, kitaip jie bus visiškai neveiksmingi. Negalima naudoti toniko, serumo, kremo, pudros ar kitų priemonių visų iš karto. Po kiekvienos iš jų reikia palaukti bent kelias minutes (ar kaip nurodo gamintojas) ir tada naudoti kitą produktą.

 

NESIRŪPINATE PAAKIŲ ZONA
Oda po akimis yra pati ploniausia ir jautriausia. Ji reikalauja daugiausiai dėmėsio ir rūpesčio, bet labai dažnai ja rūpintis pradedama tik tada, kai atsiranda tam priežastis, o ne profilaktiškai. Paakių zonai reikėtų turėti atskirą kremą, kurį kruopščiai išsirinkti labaiausiai tinkantį būtent jums. Ši veido vieta greičiausiai sensta, tad ja rūpintis reikia nuolat.

 

NEVALOYE SAVO KOSMETINIŲ ŠEPETĖLIŲ
Naudojamus kosmetikos šepetėlius reikia plauti bent jau kas tris savaites. Juose lieka naudojamos kosmetikos priemonės likučių ir būtent todėl sudaromos sąlygos kauptis bakterijoms. Tokie šepetėliai gali būti viena iš priežasčių, kodėl veido oda nėra visiškai sveika. Švarūs šepetėliai padeda pasiekti geresnių rezultatų.