KĄ RENGTIS ATŠALUS ORAMS?

Nors prieš kurį laiką apie megztinius nebuvo atsiliepiama vien teigiamai, neva tai rūbas skirtas dėvėti tik namuose, dabar megztiniai, galima sakyti, išgyvena tikrą savo renesansą. Juos tikrai galite rinktis visiems gyvenimo atvejams.

Stilistai lyg susivieniję teigia, kad megztinius drąsiai gali dėvėti ne tik mamos, studentės, bet ir verslininkės, bankininkės ir visos moterys. Jie tikrai nebenusileidžia oficialiai ir klasikiniai aprangai (kaip buvo manoma anksčiau). Megztiniai tinkami ne tik tada, kai reikia greitai apsirengti, jie gali būti pagrindinis jūsų stiliaus akcentas ir atrodyti labai elegantiškai.

Megztinis – tai drabužis, kuris leidžia moteriai jaustis gražia, išskirtine, o taip pat neįpareigoja daug laiko skirti drabužių derinimo apmąstymams. Būtent todėl tai itin akualu šiuolaikinėms moterims, juk mes visur is visada skubame, turime daug darbų ir rūpesčių, o gražiomis išlikti vis tiek norime kiekviename žingsnyje.

Stilistai pataria vengti daugelio pamėgtų tamsių, pilkų atspalvių. Tokios spalvos tik ir skleidžia negatyvą, niūrią nuotaiką aplink. Geriau rinkitės ryškias spalvas – garstyčių geltoną, smaragdo žalią, ciklameno ir kitas. Ne tik išsiskirsite iš minios, pakelsite sau ir kitiems nuotaiką, bet atrodysite iš tiesų stilingai.

Būtent tokias – ryškias – patariama rinktis ir sukneles, tunikas. Jei norite ne tik rudenį, bet ir žiemą nesušalti, drąsiai rinkitės megztas, jaukias ir universalias sukneles, kurios galėsite dėvėti kiekvieną dieną, o priderinusi papuošalą sužibėsite šventėse.

Kalbant apie megztų rūbų siluetus ir formas (tai tinka ir megztiniams ir tunikoms ar suknelėms), svarbiausia, kad apsirengusi tą rūbą moteris jaustųsi patogiai ir jaukiai. Drabužis tarsi apsauginis sluoksnis turi ją saugoti, šildyti ir suteikti pasitikėjimo.

Kad ir kokiai progai puoštųmėtės, megztinis visada jums tiks. Tereikia išsirikti sau tinkantį ir patinkantį. Tą, su kuriuo nenorėsite skirtis.

Sėkmės paieškose, o nuotraukų galerijoje pasižvalgykite sau idėjų.