MARŠKINIAI – UNIVERSALUS KIEKVIENOS MOTERS DRABUŽIS

Marškiniai puikiai tinkami dėvėti darbe ar verslo susitikimuose. Ne veltui daugelyje įstaigų, kur dėvimos uniformos, viršutinė dalis yra marškiniai. Su jais atrodysite pasitempusi ir pareiginga. Jei dirbate biure, pravartu turėti bent kelis skirtingus mrškinius.

Marškiniai yra puiki laisvalaikio apranga. Jie tinka prie visko: sijono, kelnių, džinsų, elegantiškų aukštakulnių ar sportinių batelių. Marškinius galite pritaikyti kasdien, tai puikus pasirinkimas laisvalaikiui.

Marškiniai puiki išeitis norint išsiskirti iš minios. Jei norite atrodyti kitaip, rinkitės įdomesnio kirpimo, audinio ar spalvų marškinius. Gal jums tiks spalvoti, dryžuoti ar marškiniai puošti paveikslėliais? O gal asimetriško kirpimo ir su užtrauktukais bei raukiniais? Tai jūsų pasirinkimas.

Marškiniai tinka net einant į pasimatymą. Derinkite juos su lengvu plevesuojančiu sijonu ir aukštakulniais. Jei pasirinksite plonus, pastelinės spalvos, laisvokus ir šiek tiek ilgesnius marškinius, tikrai sukursite labai romantišką įvaizdį.