Strijos ir modelio karjera

Yra daugybė mitų apie vadinamas „stebuklingas procedūras“, po kurių visam laikui
dingsta strijos. Prieš investuojant didžiules pinigų sumas į tokias operacijas ar procedūras, reikėtų viską gerai apie jas išsiaiškinti.
Dažnai pasitaiko klaidingos nuomonės, kad strijos atsiranda tik antsvorio turintiems žmonėms arba nėščiosioms. Net patys ploniausi žmonės gali turėti strijų – tiek moterys, tiek vyrai. Tiesa, moterims jos pasireiškia šiek tiek dažniau nei vyrams.
Strijos atsiranda tempiantis odai. Ir tai gali atsirasti ne tik nėštumo metu, bet ir augant svoriui ar raumenims. Pavyzdžiui, sportuojant, kūno masė didėja, jei nustojama sportuoti, ji vėl subliūkšta ir nuo kūno masės pasikeitimų atsiranda strijų.
Nepasitikėkite aklai „stebuklingomis priemonėmis“ nuo strijų, nes strijos atsiranda viduriniame odos sluoksnyje, todėl mažai tikėtina, kad „stebuklingas“ tepaliukas arba losjonas, galėtų įsiskverbti pakankamai giliai, kad jas sunaikintų. Tačiau negalima sakyti, kad šie produktai visai nepadeda nuo strijų. Jie tikrai pašviesina strijų spalvą, išblukina jas, kad mažiau matytųsi.
Nors buvo įrodyta, kad lazerinis gydymas išnaikina strijas nuo 20 iki 50%, tačiau lazerio terapijos veiksmingumas taikomas ir yra veiksmingas tik rausvoms/violetinėms strijoms, jis nėra veiksmingas baltoms, šviesioms strijoms gydyti.
Strijų atsiradimo zoną gydyti reikėtų pradėti kuo ankščiau, vos joms pradėjus matytis. Kuo ankščiau Jūs imsitės priemonių problemai spręsti, tuo geresni rezultatai bus. Jei delsėte ir strijų negydėte ne vienerius metus, tikimybė, kad Jums pavyks jas visiškai išnaikinti – lygi nuliui. Net ir pačios brangiausios priemonės nepadės jų išnaikinti.
Kas padeda kai kuriais atvejais, tai deginimasis saulėje ar soliariume. Nes tai sukuria dar vieną sluoksnį ant Jūsų odos, kurio dėka, strijos yra mažiau pastebimos. Tačiau nepamirškite, kad saulės spinduliai ar soliariumas, nėra sveiki Jūsų odai, todėl tuo nepiknaudžiaukite.

 

 

Strijos nereiškia, kad Jūs negalite būti modeliu. Jeigu turite strijų, tai nebūtinai turėtų reikšti, kad apie modelio karjerą turėtumėte pamiršti. Viskas priklauso nuo to, kokio tipo modeliavimo Jūs siekiate. Jei norite būti maudymosi kostiumėlių modeliu ir turite daugybę strijų pilvo, krūtinės srityse, tuomet gali būti sunku to pasiekti. Tačiau, jei strijų turite mažai arba jos yra pakankamai blankios, tuomet jas lengvai galima retušuoti ir tai tikrai nebus problema. Mados modeliai retai kada turi rodyti savo apnuogintą kūną, jie dažniausiai demonstruoja drabužius, todėl strijos čia visai neturės įtakos. Taip pat, jei strijos yra neryškios, jas lengvai galima paslėpti po profesionaliu makiažu.